• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25140 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 دی 1395 - ساعت: 16:19

چاپ

برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس مقابل فولاد تا دقیقه۱۲


شاگردان برانکو با عملکرد خیره کننده در خط هجومی بهترین سود را از اشتباهات خط دفاعی فولاد بردند و با ارسال مسلمان، امیری گل دوم این تیم را با ضربه سر وارد دروازه طالب لو کرد.

به گزارش میانخبر، با توجه به نتایج روز اول هفته هفدهم لیگ برتر، اکنون پرسپولیس این فرصت را دارد تا با کسب پیروزی مقابل فولاد فاصله خود را در صدر جدول با جدی ترین مدعی بیشتر کند و باید برابر انگیزه و قدرت فولادی‌ها که به دنبال کسب امتیاز کامل از این جدال خانگی هستند قرار گیرند.

استادیوم: غدیر
داور: محمدرضا اکبریان
کمک داور: سعید علی نژادیان و هادی طوسی

ترکیب فولاد خوزستان:
وحید طالب لو، سروش سعیدی، ایوب والی، عبدالله کرمی، سینا مریدی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله زاده، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری
سرمربی: نعیم سعداوی

ترکیب پرسپولیس تهران:
علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


شرح گل ها

فولاد 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 2، مهدی طارمی): اشتباه از طالب لو یک پرتاب اوت نصیب پرسپولیس کرد که این پرتاب بلند اوت را امیری برای طارمی مهیا کرد و مهاجم فرصت طلب دروازه فولاد را باز کرد.


فولاد خوزستان 0 پرسپولیس 2: (دقیقه 11، وحید امیری): در حالی که فولاد در پی گل مساوی بود این وحید امیری بود که از ارسال مسلمان سود برد و از اشتباه طالب لو در خروج سود برد و با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند.


دقایق حساس
دقیقه 4: ساسان انصاری روی ارسال در شش قدم با ضربه ای ناقص دروازه بیرانوند را تهدید کرد که این ضربه از بالای دروازه با فاصله ای کم به بیرون رفت.

نکات:
* علیرغم ثبت قرارداد بختیار رحمانی در شب گذشته با فولاد خوزستان، این بازیکن به دلیل عدم دریافت کارت بازی قادر به همراهی این تیم برابر پرسپولیس نیست و به عنوان تماشاگر در استادیوم حضور یافته است.

* سروش رفیعی و محسن مسلمان با تجربه حضور در فولاد، اینبار در استادیوم غدیر برابر تیم سابق خود به میدان می روند.

* ساسان انصاری نیز چنین شرایطی در فولاد خوزستان دارد و بعد از نیمکت نشینی در پرسپولیس ترجیح داد به فولاد بازگردد و اکنون با درخشش در این تیم با 12 گل زده عنوان آقای گل لیگ برتر را به خود اختصاص داده است.

* نعیم سعداوی در اولین تقابل خود با برانکو در استادیوم آزادی موفق به کسب تساوی برابر پرسپولیس شد و اکنون در زمین خانگی خود نوید پیروزی برابر این تیم را در نشست خبری خود داده بود.

* رامین رضاییان و محسن ربیع خواه به دلیل مصدومیت و فرشاد احمدزاده به دلیل محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس در بازی امروز نیستند.

* وحید طالب لو، دروازه بان سابق استقلال امروز انگیزه زیادی برابر برانکو و پرسپولیس برای اثبات خود دارد. این دروازه بان در زمان حضور برانکو در تیم ملی سابقه حضور در جمع ملی پوشان را داشت.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس مقابل فولاد تا دقیقه۱۲
دیدگاه شما در مورد : برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس مقابل فولاد تا دقیقه۱۲

برتری ۲ بر ۰ پرسپولیس مقابل فولاد تا دقیقه۱۲ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ