• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2515 - تاریخ انتشار : سه شنبه 24 تیر 1393 - ساعت: 11:16

چاپ
مسکن مهر و عدم پاسخگویی فرماندار و رئیس بنیاد مسکن میاندورود

مسکن مهر و عدم پاسخگویی فرماندار و رئیس بنیاد مسکن میاندورود


مسکن مهر سورک در حال تحویل به متقاضیان است بدون آنکه وضعیت آن روشن شود.

به گزارش میانخبر ، این روزها مسکن مهر سورک در حال تحویل دادن واحدها به متقاضیانش است و این در حالی ست که مسئولان هنوز جواب درستی در خصوص زمین های گرفته شده از مسکن مهر و مسائل مالی به متقاضان نداده اند.

تعدادی از متقاضیان بیان کردند: در مسیر تحویل مسکن مهر شبهاتی وجود دارد و اختلافات گذشته برای متقاضیان روشن نشد.

طبق هماهنگی های قبلی، سراغ رئیس بنیاد مسکن ساری و میاندورود رفتیم ولی گویا آقای رئیس قبل از اینکه ما برسیم از اداره خارج شده و تلفن خود را در حالت خارج از محدوده شبکه قرار داده بود.

گفتنی است که بنیاد مسکن حتی در شهرستان میاندورود، نمایندگی هم ندارد و مردم میاندورود مجبور به صرف هزینه و تحمل مسیر طولانی برای رفتن به بنیاد مسکن در شهرستان ساری هستند.

بعد از اینکه نتوانستیم با رئیس بنیاد مسکن ملاقات کنیم، چندین مرتبه‌ی دیگر با این مسئول تماس گرفتیم و درخواست زمانی دیگر را برای مصاحبه دادیم اما همواره با طفره رفتن و امروز و فردا کردن زیر بار پاسخگویی نرفت.

به سراغ فرماندار میاندورود رفتیم تا پاسخی در این رابطه از وی بشنویم که با تماس چندین باره و حضور در دفتر فرمانداری، او هم پاسخگو نبود و حضور ما را برای مصاحبه نپذیرفت.

در آخرین مرتبه، زمانی که فرماندار میاندورود را جلوی فرمانداری دیده و از او درخواست زمانی برای صحبت پیرامون این مسئله کردیم ولی وی با لحنی نامناسب گفتند که من به شما وقت نمی دهم، وقتی دلیل آن را خواستیم، در کمال تعجب گفتند که دوست ندارم با شما صحبت کنم.

متقاضیان هم به دلیل اینکه تمام مسائل مربوط به مسکن مهر را روشن نشده می بینند، اظهار داشتند: پس از دریافت منازل مان برای گرفتن حق و حقوق خود به مراجع قضایی مراجعه خواهیم کرد.مطالب مرتبط با : مسکن مهر و عدم پاسخگویی فرماندار و رئیس بنیاد مسکن میاندورود
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 24 تیر 1393 - 16:45 محمد

  مسئولین کی پاسخگو باشند پشت تریبون حرف های قشنگ می زنند اما بعد از اون چیزی یادشون نمیاد و با بدترین الفاظ با ارباب رجوع برخورد می کنند یک نمونه اش دو هفته پیش یک مراجعه کننده ای به دفتر فرماندار در روز سه شنبه که روز ملاقات مردمی بود رفت اما رفتار نامناسب و نامتعارف جناب فرماندار سبب دلخوری و رنجش ارباب رجوع شده ( خانمی که شوهرش از پای چوبه دار نجات یافته بود ) - آقایون مسئول حرف و عملتون یکی باشه خواهشا

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
  چهار شنبه 25 تیر 1393 - 18:01 کارمند

  با سلام. در این خصوص فرماندار محترم با اشراف کامل به این جریان، در همان روز دستورات لازم جهت بررسی و پیدا نمودن راههای ممکن جهت رفع مشکل این عزیزان را صادر فرمودند. اما قبول بفرمایید که بدون بررسی تمام ابعاد موضوع با توجه به اینکه قتل عمد بوده و ولی دم نیز تقاضای 500 میلیون تومان را دارند تصمیم گیری میسر نمی باشد. لذا از این عزیزان تقاضای صبوری بیشتر داریم.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • سه شنبه 24 تیر 1393 - 22:03 ....

  بیخیال تا بوده همین بوده چ میشه کرد حرف زیاد میزنن عمل ندارن مهم نیست ی روزی هم این مسئولین بایید جواب بدن

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : مسکن مهر و عدم پاسخگویی فرماندار و رئیس بنیاد مسکن میاندورود

مسکن مهر و عدم پاسخگویی فرماندار و رئیس بنیاد مسکن میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ