• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25180 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 دی 1395 - ساعت: 13:14

چاپ
قتل راننده و سرقت اتومبیل در میاندورود

قتل راننده و سرقت اتومبیل در میاندورود


عصر روز گذشته سارقان اتومبیل بعد از زدن چند ضربه چاقو به مرحوم خاکی نهاد با سرقت اتومبیل وی اقدام به فرار کردند.

به گزارش میانخبر، عصر روز گذشته فردی به نام عباس خاکی نهاد که در مسیر اسلام‌آباد به روستاهای اطراف مسافرکشی می‌کرد مسافرانی به مقصد روستای بزمین‌آباد سوار می‌کند.

مسافران این خودرو که قصد سرقت اتومبیل وی را داشتند بعد از رسیدن به نزدیکی باغ‌های این روستا وی را مورد تهدید قرار داده و بعد از زدن چند ضربه چاقو وی را کنار جاده انداخته و با ماشین وی اقدام به فرار کردند.

مرحوم خاکی نهاد بر اثر شدت جراحت وارده به ناحیه قفسه سینه و قلب بامداد امروز دار فانی را وداع گفت.

چند روز گدشته نیز افرادی با سوار کردن خانم مسنی در روستای دارابکلا بعد از بردن وی به مکان دیگر(به گفته دهیار دارابکلا روستای زید) اقدام به سرقت جواهرآلات همراه وی کردند.

یکی از نکات قابل توجهی که بعد از این دو حادثه ذهن مردم را به خود درگیر می‌کند موضوعی است که در سال گذشته اتفاق افتاد و هنوز مسئولان برای حل آن قدم عملی نکردند، نصب دوربین در سطح مرکز شهرستان بود.

اتفاقی که برای مرحوم خدیجه رمضانی در سال گذشته افتاد زنگ خطر را برای مسئولان برای نصب هرچه سریع‌تر این تجهیزات به صدا در آورد اما بعد از گذشت بیش از 20 ماه هنوز اقدام قابل لمسی انجام نشده است.

نمی‌دانیم چه اتفاقات دیگری باید در شهرستان اتفاق بیفتد تا مسئولان به خود بیایند و در این زمینه اقدامی برای مردم انجام دهند و در مقابل از دادن شعار و وعده پرهیز کنند.دیدگاه شما در مورد : قتل راننده و سرقت اتومبیل در میاندورود

قتل راننده و سرقت اتومبیل در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ