• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25191 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 دی 1395 - ساعت: 16:03

چاپ

حادثه پلاسکو ماحصل بی توجهی به تذکرات آتش نشانان است


رییس کمیته عمران شورای شهر تهران با ابراز تاسف از حادثه رخ داده در ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری گفت: بارها آتش نشانی، اعضای شورای شهر تهران و کارشناسان ایمنی به ناامن بودن این ساختمان تذکر دادند و امروز شاهدیم بی توجهی به تمام این تذکرات جان انسان های بی گناه را گرفت.

به گزارش میانخبر، اقبال شاکری با بیان اینکه ساختمان های خیابان های جمهوری به دلیل انباشت تجهیزات کارگاهی و بارگذاری بیش از حد جمعیت از ناایمن ترین نقاط شهر تهران هستند که روزانه شمار جان قابل توجهی از جمعیت را که دراین فضاها تردد می کنند، تهدید می کند، تصریح کرد: ساختمان پلاسکو همچون ساختمان علاالدین و دیگر بناهای تجاری که نه ایمنی لازم را دارند و نه از تجهیزات امدادی استاندارد برخوردار هستند آمادگی ایجاد بحران های شهری را دارند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان آتش نشانی و بازرسی بارها به ناایمن بودن ساختمان پلاسکو همچون ساختمان علاالدین به مالک تذکر داده، اما شاهد هستیم که این تذکرات نتیجه ای در پی نداشته است خاطرنشان کرد : تا دیر نشده بایست این بناهای خطرناک را پلمپ کنیم.

شاکری با اشاره به اینکه شهردار تهران بلافاصله پس از وقوع حادثه در ساختمان پلاسکو حاضر شده است ، گفت: متاسفانه باوجود تلاش آتش نشانان به دلیل فرسودگی بنا شاهد ریزش ساختمان پلاسکو بودیم و فاجعه دیگری رخ داد .


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : حادثه پلاسکو ماحصل بی توجهی به تذکرات آتش نشانان است
دیدگاه شما در مورد : حادثه پلاسکو ماحصل بی توجهی به تذکرات آتش نشانان است

حادثه پلاسکو ماحصل بی توجهی به تذکرات آتش نشانان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ