• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25212 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 دی 1395 - ساعت: 20:59

چاپ
وحدت شکل گرفته از فوت هاشمی باید حفظ شود/ برجام به دلواپسان آسیب رسانده

فرماندار میاندورود:

وحدت شکل گرفته از فوت هاشمی باید حفظ شود/ برجام به دلواپسان آسیب رسانده


فرماندار میاندورود گفت: با فوت هاشمی وحدتی در کشور ایجاد شد که باید امروز این وحدت را برای حفظ جمهوری اسلامی داشته باشیم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در آئین تجلیل از برترین‌های ورزش میاندورود با اشاره به درگذشت آیت‌الله هاشمی، اظهار کرد: مرحوم هاشمی ولایت و رهبری را از خودش بیشتر دوست داشت.

وی با بیان اینکه هاشمی اهل قهر و غضب نبود و به خاطر اختلافات 11 روز در خانه نمی‌نشست، افزود: هاشمی همیشه مدافع انقلاب و نظام بود و پشتوانه محکمی برای آن بود.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: اگر امروز متر به متر کلنگ زدند و سالن نیمه کاره را رها کردند مقصر دولت من و تو نیست بلکه مقصر کسی است که نتوانست برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.

قادری افزود: در فضای خشک سالی بودجه‌ای در این دولت کارهای زیاد انجام شده است.

وی گفت: مردم تا دیروز این باور در آنها بود که هاشمی جدا از رهبری فکر می‌کند اما در پیام رهبری دیدید که چه فضایی شکل گرفته است.

این مسئول با اشاره به اینکه تا دیروز هاشمی را رد صلاحیت کرده بودند اما در تشییع جنازه دیدید همه کسانی که با او اختلاف داشتند آمدند، تصریح کرد: با فوت هاشمی وحدتی در کشور ایجاد شد که باید امروز این وحدت را برای حفظ جمهوری اسلامی داشته باشیم.

قادری در ادامه با بیان اینکه برجام به دلواپسان آسیب رسانده و برای کسی که نمی‌توانند عکملکرد خوب این دولت را ببیند موانع ایجاد می‌کند، اظهار کرد: کسانی که با برجام مخالفت می‌کنند نگران نظام و انقلاب نیستند بلکه نگران خود هستند که نمی‌توانند زنده بمانند.

وی تاکید کرد: اگر برجام نبود مشکلات زیادی برای جامعه ایجاد می‌شد و رهبری از این موضوع حمایت کرده است.

رئیس شورای تامین میاندورود با تاکید بر اینکه عملکرد برجام باعث انجام کارهای زیادی شده است، گفت: همه باید مدافع و پشتیبان قوی برجام باشیم چون اگر برجام انجام نمی‌شد صادرات نفت دچار مشکل می‌شد.

قادری وحدت را عامل پیشرفت استان و شهرستان دانست و گفت: اگر امروز می‌خواهید جامعه شما با نشاط و دارای پیشرفت باشد باید در همه حوزه‌ها شرکت کنید.

وی تصریح کرد: هر زمان شما در صحنه نیستید کشور دچار آسیب دیدگی است، باید در صحنه باشید چون این مدیریت متلق به شما است و اگر حضور نداشته باشید آسیب به شما برمی‌گردد.

قادری در پایان خاطرنشان کرد: قهرمانان واقعی ما ایثارگرانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس فدا شدند و همه شما انقلابی هستید.دیدگاه شما در مورد : وحدت شکل گرفته از فوت هاشمی باید حفظ شود/ برجام به دلواپسان آسیب رسانده

وحدت شکل گرفته از فوت هاشمی باید حفظ شود/ برجام به دلواپسان آسیب رسانده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ