• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25214 - تاریخ انتشار : جمعه 01 بهمن 1395 - ساعت: 16:55

چاپ
مردم از عملکرد بیمه‌های راضی نیستند/ روحانیت شیعه همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار بوده است

امام جمعه میاندورود:

مردم از عملکرد بیمه‌های راضی نیستند/ روحانیت شیعه همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار بوده است


امام جمعه میاندورود به بیمه بودن 100 واحد از حدود 600 واحد ساختمان پلاسکو تهران اشاره کرد و گفت: مردم از عملکرد بیمه راضی نیستند چون اگر رضایت‌بخش بود به سمت بیمه شدن می‌رفتند.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو تهران، اظهار کرد: این حادثه باعث شد که ما در مسائل ساختمانی دقت بیشتری داشته باشیم.

وی به بیمه بودن 100 واحد از حدود 600 واحد این ساختمان اشاره کرد و افزود: مردم از عملکرد بیمه راضی نیستند چون اگر رضایت‎بخش بود به سمت بیمه کردن می‌رفتند.

امام جمعه میاندورود با انتقاد از عملکرد بیمه نسبت به کشاورزان، خاطرنشان کرد: اگر کشاورزان دچار طوفان شوند می‌گویند ما به برف خسارت می‌دهیم و اگر برف آمد می‌گویند برای باران خسارت می‌دهیم و این باعث می‌شود مردم و کشاورزان به‌سمت بیمه نروند.

محمدنسب با بیان اینکه کارگران هم از بیمه و به‌خصوص بیمه تکمیلی ناراضی هستند، افزود: اگر مردم بیمه خود را پرداخت کرده‌اند پس بهانه‌گیری در دادن خسارت برای چیست؟

وی قدمت اغلب ساختمان‌های پایتخت را بیش از 50 سال بیان کرد و گفت: پیمانکاران و مهندسان ناظر در ساخت ساختمان توجه بیشتری داشته باشند و به جای شعار دادن از ساخت ساختمان‌های ایمن، راه‌حل‌ها را بگویند.

خطیب جمعه میاندورود در ادامه با اشاره به 6 بهمن سالروز حماسه مردم آمل علیه هجوم گروهک ضد انقلاب در سال 60، یادآور شد: بعد از پیروزی انقلاب دشمنان جنگ تحمیلی را برای ما به‌وجود آوردند و از طرف دیگر گروهک‌های ضد انقلاب را مسلح کردند تا نظام نوپای ما را از پا در بیاورند اما مردم غیور و انقلابی به‌خصوص مردم شهر آمل ایستادند و آنها را از بین بردند.

محمدنسب در ادمه تاکید کرد: امروز هم دشمن دست از کار خود نکشیده و بعد از جنگ تحمیلی، تحریم‌های اقتصادی، مسلح کردن طالبان و داعشیان، امروز می‌بینیم با حمایت آمریکا، صهیونسیم و آل‌سعود کودکان بی‌گناه را در یمن، عراق و سوریه می‌کشند، به همین دلیل نباید به لبخند آنها دل خوش کنیم.

وی به تجمع روحانیون در 7 بهمن سال 57 در دانشگاه تهران در اعتراض به جلوگیری دولت بختیار از ورود امام(ره) اشاره کرد و گفت: روحانیت شیعه از صدر اسلام تا به امروز در خط مقدم مبارزه بوده و هست.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: اینکه مردم پشت سر این علما و امام(ره) حرکت کردند و این انقلاب به پیروزی رسید و امروز پشت سر امام خامنه‎‌ای حرکت می‌کنند به‌دلیل این است که روحانیت شیعه همیشه در خط مقدم مبارزه با استکبار بوده است.دیدگاه شما در مورد : مردم از عملکرد بیمه‌های راضی نیستند/ روحانیت شیعه همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار بوده است

مردم از عملکرد بیمه‌های راضی نیستند/ روحانیت شیعه همواره در خط مقدم مبارزه با استکبار بوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ