• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25216 - تاریخ انتشار : جمعه 01 بهمن 1395 - ساعت: 17:38

چاپ
شهادت همکارانم بسیار ناراحت کننده بود/ امکانات کافی نداریم

مامور آتش نشانی شهرداری سورک:

شهادت همکارانم بسیار ناراحت کننده بود/ امکانات کافی نداریم


مامور آتش نشانی شهرداری سورک گفت: این حادثه برای ما بسیار ناراحت کننده بود چون خودمان آتش نشان و دارای خانواده هستیم و حس خانواده آنها را درک می‌کنیم.

به گزارش میانخبر، محمد هادی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما با ابراز تاسف و همدری از شهادت آتش نشانان در تهران، اظهار کرد: این حادثه برای ما بسیار ناراحت کننده بود چون خودمان آتش نشان و دارای خانواده هستیم و حس خانواده آنها را درک می‌کنیم.

وی بیان کرد: در میاندورود در صورت آتش سوزی ما دچار مشکلات زیادی خواهیم شد چون از نظر امکانات وضعیت خوب نیست.

مامور آتش نشانی شهرداری سورک، خاطرنشان کرد: در آتش نشانی سورک برطبق استانداردهای اولیه باید در هر شیفت دو راننده و سه مامور حضور داشته باشند اما در حال حاضر یک مامور و یک راننده هستیم.

هادی‌نژاد تصریح کرد: با توجه به اینکه سورک مرکز شهرستان است اما در زمان آتش سوزی امکانات لازم از جمله لباس حریق را نداریم.

وی افزود: اگر در بخش گهرباران آتش سوزی اتفاق بیفتد به‌دلیل فاصله زیاد، حضور ما تاثیر چندانی نخواهد داشت به‌همین دلیل ایجاد یک مرکز آتش نشانی در این بخش مورد نیاز است.مطالب مرتبط با : شهادت همکارانم بسیار ناراحت کننده بود/ امکانات کافی نداریم
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 01 بهمن 1395 - 18:38 دریا

    فقر امکانات داریم!!؟؟ خوش به حال مسولین رده بالا. از نظر اونها که ما در جهان و آسیا رتبه برتر در داشتن امکانات آتش نشانی رو داریم که . خخخ . پس اینهمه قشر جوان بیکار بدرد شغل اتش نشانی حتی نمی خوره که جذب بشوند!! . پول یارانه رو بگید قطع کنند تا نیرو بیشتر جذب کنند و تامین شه فقر امکانات اتش نشانی شهرستان میاندورود . خوبه میاندورود شهرستان شد ره آوردش همون پشت میزنشینی بعضی ها بود نه صاحب امکانات و توسعه شدنی برای ملت مظلوم این منطقه!! نمونه دیگرش جاده مرگ گهرباران . متاسف.. متاسف

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : شهادت همکارانم بسیار ناراحت کننده بود/ امکانات کافی نداریم

شهادت همکارانم بسیار ناراحت کننده بود/ امکانات کافی نداریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ