• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25256 - تاریخ انتشار : شنبه 02 بهمن 1395 - ساعت: 13:13

چاپ

آمار 16 شهید قطعی است/سومین شهید از زیر آوار خارج شد


سخنگوی مدیریت بحران پلاسکو گفت: در مجموع پیکر شهدای آتش‌نشان و کسانی که خانواده آنها به نیروی انتظامی مراجعه و اعلام مفقودی کرده‌اند، 25 نفر است. اما عدد 16 شهید برای آتش‌نشانی قطعی و باقی جزو مفقودین هستند.

به گزارش میانخبر، سخنگوی مدیریت بحران پلاسکو گفت: در مجموع پیکر شهدای آتش‌نشان و کسانی که خانواده آنها به نیروی انتظامی مراجعه و اعلام مفقودی کرده‌اند، 25 نفر است. اما عدد 16 شهید برای آتش‌نشانی قطعی و باقی جزو مفقودین هستند

سیدجلال ملکی درخصوص آخرین آمار کشته‌شدگان حادثه پلاسکو اظهار کرد: در مجموع پیکر شهدای آتش‌نشان و کسانی که خانواده آنها به نیروی انتظامی مراجعه و اعلام مفقودی کرده‌اند، 25 نفر است. اما عدد 16 شهید برای آتش‌نشانی قطعی و باقی جزو مفقودین هستند.

وی افزود: دقایقی پیش نیز دومین پیکر یکی از شهدای آتش‌نشان از زیر آوار بیرون آمد که با احتساب آتش‌نشانی که در بیمارستان به شهادت رسید در مجموع 3 تن از آتش‌نشانان به شهادت رسیده‌اند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو تاکید کرد: هر مطلبی به عنوان سخنگو اعلام می‌کنم، به قطعیت درست است. آنچه غیر از کانال ما اعلام می‌شود، درست نیست و غیرکارشناسی است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : آمار 16 شهید قطعی است/سومین شهید از زیر آوار خارج شد
دیدگاه شما در مورد : آمار 16 شهید قطعی است/سومین شهید از زیر آوار خارج شد

آمار 16 شهید قطعی است/سومین شهید از زیر آوار خارج شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ