• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25273 - تاریخ انتشار : شنبه 02 بهمن 1395 - ساعت: 16:20

چاپ

دایورت خطوط پلاسکو توسط مخابرات


شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: امکان دایورت خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو به تلفن ثابت یا همراه یا انتقال در همان منطقه مخابراتی فراهم است.

به گزارش میانخبر، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: امکان دایورت خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو به تلفن ثابت یا همراه یا انتقال در همان منطقه مخابراتی فراهم است.

محمدرضا بیدخام مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه در حال حاضر تنها 1300 خطی که مربوط به واحدهای خود ساختمان پلاسکو می‌شود قطع است درباره تکلیف مالکان این خطوط، گفت: مشترکین می توانند خط تلفن تحت مالکیت خود را به تلفن های ثابت یا همراه مورد نظر دایورت کنند.

وی همچنین در مورد انتقال خطوط نیز گفت: مالکان این شماره‌ها می توانند در صورت درخواست، شماره های خود را به نقاط مختلف در همان منطقه مخابراتی منتقل کنند.

بیدخام در توضیح نحوه این انتقال اظهار داشت: این مالکان می توانند با مراجعه به مرکز مخابرات ملت، با تکمیل فرم های لازم، خط خود را به نقطه مورد نظر در همان منطقه مخابراتی انتقال دهند.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران افزود: طبیعی است که امکان استفاده از این خطوط پس از بازسازی ساختمان پلاسکو یا فروش آنها نیز مهیا خواهد شد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : دایورت خطوط پلاسکو توسط مخابرات
دیدگاه شما در مورد : دایورت خطوط پلاسکو توسط مخابرات

دایورت خطوط پلاسکو توسط مخابرات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ