• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25279 - تاریخ انتشار : شنبه 02 بهمن 1395 - ساعت: 16:41

چاپ

آرزویی که در دل عنایتی ماند


کاپیتان تیم فوتبال صبای قم گفت: دوست داشتم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم اما ظاهرا قسمت این است که با پیراهن صبا به فوتبالم پایان بدهم.

به گزارش میانخبر، رضا عنایتی در خصوص غیبت چند روزه‌اش در تمرینات صبا گفت: من در کلاس‌های مربیگری حضور داشتم و با هماهنگی کادر فنی در این کلاس‌ها شرکت کردم اما تیم را در سفر به تبریز همراهی خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا در صبا ماندنی است یا رفتنی، گفت: من دوست داشتم در شهر خودم مشهد از فوتبال خداحافظی کنم ولی در ابتدای فصل اتفاقاتی افتاد که نتوانستم در آنجا باشم. از خداداد عزیزی هم ممنونم که این لطف را در حق من کرد اما واقعا الان چیزی دست من نیست و نمی‌توانم کاری انجام دهم. تا الان که با شما صحبت می‌کنم باشگاه با انتقال من به مشهد مخالفت کرده است.

عنایتی تاکید کرد: بعد از اینکه نشد در استقلال از فوتبال خداحافظی کنم در مشهد هم فعلا این اتفاق نیفتاده و مثل اینکه قسمت این است که در صبا از فوتبال خداحافظی کنم.

وی در پایان در خصوص آخرین شرایط صبای قم گفت: خوشبختانه بازیکنان خوبی گرفته‌ایم که شخصیت تیمی ما را بالا خواهند برد. عمران‌زاده و فروزان به ما اضافه شدند و مطمئنم می‌توانند به صبا کمک کنند. بعد از برد پیکان و پیغامی که استاندار به بازیکنان داد روحیه تیمی‌مان بیشتر شده و امیدوارم این روند را حفظ کنیم.


منبع : بلاغ

دیدگاه شما در مورد : آرزویی که در دل عنایتی ماند

آرزویی که در دل عنایتی ماند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ