• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25285 - تاریخ انتشار : شنبه 02 بهمن 1395 - ساعت: 20:09

چاپ
بازدید دادستان و فرمانده سپاه نکا از شرکت پارس کرم میاندورود

بازدید دادستان و فرمانده سپاه نکا از شرکت پارس کرم میاندورود


ظهر امروز اسماعیل ملاکریمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا و دادستان سابق میاندورود به همراه سرهنگ سیدابراهیم شریفی فرمانده سپاه نکا از کارخانه پارس کرم شهرستان میاندورود بازدید کردند.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز اسماعیل ملاکریمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا و دادستان سابق میاندورود به همراه سرهنگ سیدابراهیم شریفی فرمانده سپاه نکا از کارخانه پارس کرم شهرستان میاندورود بازدید کردند.

در این دیدار علی حمیدی مدیر شرکت پارس کرم با بیان اینکه حضور دادستان شهرستان نکا و دادستان سابق میاندورود و فرمانده سپاه شهرستان نکا قوت قلبی برای ما در ادامه کار شرکت است، گفت: از حمایت‌های آقای ملاکریمی دادستان سابق میاندورود که برای حل مشکلات شرکت و به سرانجام رسیدن آن تلاش زیادی داشتند تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی بیان کرد: این شرکت در گذشته دچار مشکلات زیادی بوده و پرونده‌ها و جلسات زیادی در دادگستری تشکیل شد که خوشحالم با حمایت‌های دادستان و رئیس دادگستری و فرمانده سپاه توانستیم مشکلات را برطرف و شرکت را راه‌اندازی کنیم.

حمیدی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی شرکت نزدیک به صد نفر از کارگران دوباره مشغول به کار شدند و بدهی به بازنشستگان نیز غالبا پرداخت شده که باعث بسته شدن بسیاری از پرونده‌ها در دادگستری شده است.

وی همچنین از تلاش‌ها و حمایت‌های رئیس دادگستری، دادستان و فرمانده سپاه میاندورود در راه‌اندازی شرکت تقدیر و تشکر کرد.دیدگاه شما در مورد : بازدید دادستان و فرمانده سپاه نکا از شرکت پارس کرم میاندورود

بازدید دادستان و فرمانده سپاه نکا از شرکت پارس کرم میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ