• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25294 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 بهمن 1395 - ساعت: 16:29

چاپ

دستگیری قاتل فراری بعد از 21 سال


فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: یک قاتل فراری که 21 سال قبل بعد از ارتکاب قتل در شهرستان جهرم، متواری شده بود، در استان تهران دستگیر شد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ عبدالعظیم انصاری یکشنبه 3 بهمن به خبرنگاران گفت: فردی با هویت "الف – ق" که ۲۱سال پیش با استفاده از اسلحه کلاشینکف، یکی از شهروندان جهرم را به نام "ح – ک" را کشته و متواری شده بود، بعد از 2 دهه در یکی از شهرستان‌های استان تهران شناسایی و دستگیر شد.

او گفت: تیم ویژه‌ی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان جهرم پس از مدت‌ها اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه این قاتل فراری را در یکی از شهرستان‌های استان تهران شناسایی و مشخص کردند که متهم با هویتی جعلی در این شهرستان مشغول به کار شده است.

این مقام انتظامی گفت: با انجام هماهنگی‌های لازم قضائی، کارگاهان اعزامی از جهرم در یک عملیات غافلگیرانه این فرد را دستگیر و برای انجام تحقیقات به جهرم منتقل کردند.

انصاری گفت: متهم ۳۸ساله در تحقیقات همچنان قصد داشت خود را با هویت جعلی معرفی کند که با درایت و هوشیاری پلیس، وی لب به اعتراف گشود و به قتل مرحوم "ح.ک" در سال ۱۳۷۴ و به دلیل اختلافات فردی اعتراف کرد.

رئیس پلیس جهرم با بیان اینکه هیچ پرونده‌ای تا دستگیری مجرمان و حصول نتیجه از سوی دستگاه قضایی و انتظامی بسته نخواهد شد، خاطر نشان کرد: این قاتل فراری برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شده است.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : دستگیری قاتل فراری بعد از 21 سال
دیدگاه شما در مورد : دستگیری قاتل فراری بعد از 21 سال

دستگیری قاتل فراری بعد از 21 سال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ