• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25300 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 بهمن 1395 - ساعت: 16:44

چاپ

چرا برانکو، خالقی‌فر را دوست دارد؟


مهاجم تیم گسترش فولاد نبرد ویژه ای با تیم سابقش، پرسپولیس خواهد داشت.

به گزارش میانخبر، نمایش درخشان رضا خالقی‌فر در تیم گسترش فولاد باعث تعجب آنهایی شده که از عملکرد این بازیکن در دوران حضورش در پرسپولیس انتقاد می کردند. خالقی فر که در زمان سرمربیگری حمید درخشان از راه آهن به پرسپولیس رفت، با مصدومیت های پی در پی از شرایط آرمانی دور شد. او اگرچه مورد اعتماد و حمایت برانکو ایوانکوویچ قرار داشت اما نتوانست توانایی های فنی اش را به طور کامل بروز دهد و در نهایت هم مجبور به ترک پرسپولیس شد.

نکته قابل توجه درباره خالقی فر علاقه بیش از حد برانکو به اوست. سرمربی کروات پرسپولیس در جمع های خصوصی هروقت می خواهد از خصوصیات مثبت بازیکنانش حرف بزند، خالقی فر را به عنوان نمونه بیان می کند. به عبارت بهتر او همان بازیکن ساکت و بی حاشیه ای است که روحیه تمرین کردن دارد و توانسته نظر مساعد برانکو را جلب کند.

با تمام این مسائل قبل از شروع فصل با توجه به فشاری که روی خالقی فر وجود داشت و البته ترافیک بازیکن در پستی که او به میدان می رود، ترجیح داد در تیم دیگری فوتبالش را ادامه دهد. او به گسترش فولاد رفت و خیلی زود به مهره تاثیرگذار فراز کمالوند تبدیل شد. خالقی فر حالا یکی از بهترین گلزنان گسترش فولاد و تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم محسوب می شود.

خالقی فر به دلیل دیراضافه شدن به گسترش فولاد بازی نیم فصل اول با پرسپولیس را از دست داد و فردا برای نخستین بار مقابل تیمی قرار می گیرد که در آن نتوانست دوران خوبی را سپری کند. تقابل خالقی فر با برانکو ایوانکوویچ نیز علاوه بر احساسات میان دو طرف، یک تقابل جذاب خواهد بود.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : چرا برانکو، خالقی‌فر را دوست دارد؟
دیدگاه شما در مورد : چرا برانکو، خالقی‌فر را دوست دارد؟

چرا برانکو، خالقی‌فر را دوست دارد؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ