• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25315 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 بهمن 1395 - ساعت: 17:45

چاپ

جدال تاریخی 5 پرسپولیسی برای دو پست


پرسپولیس برخلاف فصل گذشته هنوز نتوانسته نفرات اصلی خود در دو سمت راست و چپ دفاعی اش را شناسایی کند و با تغییرات فراوان اکنون 5 بازیکن را در جدال برای تصاحب آن می‌بیند.

به گزارش میانخبر، پرسپولیس در فصل گذشته و در پایان هفته هشتم توانست رامین رضاییان و محمد انصاری را به عنوان دو مدافع کناری خود شناسایی و به کار بگیرد. با این حال در این فصل و در حالی که طبق خریدها و جابجایی‌ها به نظر می‌رسید محمدامین آرام طبع در جناح چپ و حسین ماهینی در سمت مقابل به عنوان نفرات اصلی به میدان خواهند رفت اتفاقات رخ داده برنامه‌های برانکو ایوانکوویچ را با تغییراتی مواجه کرد.


بازگشت رامین رضاییان به ایران و پرسپولیس و مصدومیت آرام طبع برنامه‌های برانکو را دچار تغییر کرد و در ادامه مدعیان حضور در سمت چپ و راست را با حضور صادق محرمی، حسین ماهینی، رامین رضاییان و محسن ربیع خواه به 4 بازیکن رسانده است. با این حال حسین ماهینی توانسته با عملکردی درخشان، خود را به عنوان بازیکن غیرقابل تغییر در خط دفاعی این تیم معرفی کند. مدافع راست ابتدای فصل این تیم در این فصل توانسته در دفاع چپ و میانی نیز به عنوان مهره‌ای قابل اتکا حضور یابد تا ضعف نیمکت این تیم را کاملا برطرف کند.


اکنون در سمت راست دفاعی حسین ماهینی در صورت حضور دفاع چپ مطمئن، به عنوان نفر اصلی مدنظر برانکو ایوانکوویچ شناخته می‌شود و رامین رضاییان نیز در صورت عبور از مصدومیت و... می‌تواند رقیب اصلی او در این پست باشد. رضاییان در فصل گذشته توانست عملکرد درخشانی از خود در این پست به جا بگذارد و هنوز امیدوار است بتواند نظر برانکو را به خود جلب کند. دیگر مدعی این سمت را می‌توان صادق محرمی عنوان کرد، بازیکنی که در دیدار برابر فولاد یکی از بهترین بازیکنان این تیم معرفی شد و توانست زنگ خطر را برای رامین رضاییان نیز به صدا در آورد.


در سمت چپ نیز برانکو ایوانکوویچ به محسن ربیع خواه در این روزها اعتماد کرده و البته مصدومیت در دیدار سیاه جامگان او را از ترکیب اصلی دور کرده. با این حال حسین ماهینی توانسته با تغییر پست و حضور در سمت چپ بار دیگر خود را مدعی این جناح بداند و البته در صورت جذب مدافع وسط قابل اتکا می توان محمد انصاری را نیز به عنوان یکی دیگر از مدعیان این پست نامید.


دو پست دفاع راست و چپ پرسپولیس اکنون با حضور حسین ماهینی، رامین رضاییان، صادق محرمی در سمت راست و حسین ماهینی و ربیع خواه و البته محمد انصاری یکی از سخت‌ترین رقابت‌های خود را پشت سر می‌گذارد و رقابت تاریخی را به جا گذاشته است و باید دید در ادامه فصل چه کسی موفق به عبور از سد رقبای خود در ترکیب اصلی خواهد شد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : جدال تاریخی 5 پرسپولیسی برای دو پست
دیدگاه شما در مورد : جدال تاریخی 5 پرسپولیسی برای دو پست

جدال تاریخی 5 پرسپولیسی برای دو پست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ