• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25334 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 بهمن 1395 - ساعت: 11:27

چاپ

ترامپ فقط به خانواده‌اش اعتماد دارد


بیوگرافی‌نویس خانواده ترامپ در مصاحبه‌ای به دیدگاه‌های رئیس‌جمهوری جدید درباره خانواده پرداخت و نقش‌های متفاوتی را که زنان و فرزندان او ایفا می‌کنند، توضیح داد.

به گزارش میانخبر، بیوگرافی‌نویس خانواده ترامپ در مصاحبه‌ای به دیدگاه‌های رئیس‌جمهوری جدید درباره خانواده پرداخت و نقش‌های متفاوتی را که زنان و فرزندان او ایفا می‌کنند، توضیح داد.

«گوآندا بلر»، زندگی‌نامه‌نویس خانواده ترامپ در مصاحبه‌ با دویچه وله گفت: همانطور که تاکنون دیده‌ایم، دونالد ترامپ ارتباط نزدیک با خانواده‌اش را حفظ کرده است. این کاری است که او همواره انجام داده و این روند ادامه خواهد یافت و آن هم تمرکز روی حداکثر کردن منافع خود است. او در پیش بردن کارهایش بسیار "تیزبین" است و در هر شرایطی تلاش می‌کند تا منفعتی به دست آورد. او این کارها را در شغل تجارت انجام داده و آنچه اکنون می‌بینیم این است که او می‌خواهد از کاخ سفید به عنوان "شرایط سودآور" استفاده کند. او به خانواده‌اش وابسته است؛ او به فرزندانش وابسته است و دختر و دامادش را بسیار نزدیک به خود نگه می‌دارد. هنوز نمی‌دانیم که داماده او (جارد کوشنر) تا چه حد قرار است در کاخ سفید نفوذ داشته باشد. این روش او برای پیشبرد مسائل است و روی کنترل اوضاع متمرکز شده و اینکه چگونه می‌تواند از پست اکنون خود به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا استفاده کند.

در ادامه خبرنگار دویچه وله گفت که ترامپ پنج فرزند دارد و سه بار ازدواج کرده است. مفهوم خانواده برای او چیست؟گوآندا بلر گفت: خانواده او چیزی است که به او اعتماد کرده است. واقعا گمان می‌کنم کل چیزی که به آن اعتماد دارد، خانواده خودش است. او به خودش اعتماد دارد و آنها هم از خودش هستند. خانواده بسیار نزدیکی دارد. پنج فرزند او از سه همسر است اما او با وجود پنج فرزند، خودش را همسر و پدری موفق می‌داند. او این را اساس می‌داند و هر کسی بیرون از آن حلقه، غیر خودی است.

شرح حال‌نویس خانواده ترامپ درباره نقض قانون پارتی‌بازی برای جارد کوشنر که مشاور ارشد در کاخ سفید شد و نیز فعالیت پسر ترامپ در کسب و کار پدرش که احتمال تضاد منافع را به وجود آورده، گفت: ترامپ مرد باهوشی است. چه خوشتان بیاید چه نه، هیچ تردیدی در این باره نیست. او در کار تجارت به خوبی می‌توانست نقطه ضعف‌ها را پیدا کند، او به خوبی می‌داند که چگونه ورشکستگی شرکت‌ها به او کمک می‌کند برای ۲۰ سال از پرداخت مالیات درآمد شخصی دور بماند و او اکنون هم به خوبی می‌داند که چطور از نقطه‌ ضعف‌های کاخ سفید استفاده کند.

این بیوگرافی‌نویس تاکید کرد که یکی از موارد این است که او با واگذاری شرکت‌هایش به پسر خود تلاش می‌کند تا از تضاد منافع جلوگیری کند و می‌گوید که با آنها صحبت هم نخواهد کرد اما تصور این مساله بسیار سخت است.

به گفته او، دونالد ترامپ از خیلی از مسائل اطلاع دارد و یکی از آنها این است که به لحاظ قانونی او هیچ اجباری ندارد که صورتحساب مالیاتی‌اش را منتشر کند. به گفته گوآندا بلر، این یک نقطه ضعف است.

به گفته بلر، ترامپ چندان تمایلی نداشته و ندارد که سه همسرش در کسب و کار تجاری مداخله زیادی داشته باشند. او می‌گوید: اکنون می بینیم که همسر سوم او دست در دست اوست اما فردی است که به ندرت سخن می‌گوید و اینگونه به نظر می‌رسد که اصلا قرار نیست با او به کاخ سفید برود. اینطور به نظر می‌رسد که فرزندان نسبت به همسران ترامپ، اهمیت بیشتری دارند.

گوآندا بلر نویسنده کتاب "ترامپ‌ها: سه نسلی که یک امپراتوری ساختند" و "دونالد ترامپ: استاد کارآموز" است. او در حال تدریس روزنامه‌نگاری در دانشگاه کلمبیا است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : ترامپ فقط به خانواده‌اش اعتماد دارد
دیدگاه شما در مورد : ترامپ فقط به خانواده‌اش اعتماد دارد

ترامپ فقط به خانواده‌اش اعتماد دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ