• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25336 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 بهمن 1395 - ساعت: 11:31

چاپ

در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟


هیات مدیره استقلال در حالی تشکیل جلسه داد که با توجه به پیروزی اخیر این تیم برابر صنعت نفت آبادان انتظار می رفت که اعضای آن از وضعیت فنی این تیم ابراز رضایت کنند.

به گزارش میانخبر، هیات مدیره استقلال در حالی تشکیل جلسه داد که با توجه به پیروزی اخیر این تیم برابر صنعت نفت آبادان انتظار می رفت که اعضای آن از وضعیت فنی این تیم ابراز رضایت کنند.

جلسه هیات مدیره استقلال صبح دوشنبه در ساختمان این باشگاه برگزار شد.

در این جلسه مواردی همچون مسائل مالی و صورت‌های مالی، مورد بررسی اعضا قرار گرفت. در ادامه این جلسه قرارداد تیموریان و جپارف مورد بررسی قرار گرفت و اعضا درباره آن گفت‌وگو کردند.

همچنین وضعیت فنی استقلال مساله بعدی بود که در دستور کار هیات مدیره آبی‌ها قرار گرفت و با توجه به این که استقلال روز گذشته (یکشنبه) با سه گل از سد صنعت نفت آبادان گذشته بود، اعضا از وضعیت موجود ابراز رضایت کردند.

با این حال این مساله در هیات مدیره استقلال مطرح شد که با توجه به جذب جپارف و تیموریان لازم است کمی در لیست استقلال تغییری صورت بگیرد و در صورتی که علیرضا منصوریان از وضعیت فرشید باقری رضایت ندارد مقدمات جدایی این بازیکن را فراهم کند، چرا که این بازیکن با تیموریان و جپارف هم پست است و از طرفی هم قرارداد این بازیکن به لحاظ مالی برای استقلالی‌ها سنگین است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟
دیدگاه شما در مورد : در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟

در جلسه هیات مدیره استقلال چه گذشت؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ