• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25337 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 بهمن 1395 - ساعت: 11:33

چاپ
ایجاد 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت و صنفی مازندران

ایجاد 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت و صنفی مازندران


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت، صنفی مازندران ایجاد شد.

به گزارش میانخبر، محمد محمدپورعمران در بازدید از پایانه بین‌المللی صادرات برنج ایران و شهرک صنفی بنکداران مواد غذایی آمل اظهار کرد: ایجاد شهرک صنفی بنکداران و پایانه برنج در شهرستان آمل اقدام بزرگی بوده که باعث رشد و ترقی بیشتر منطقه می‌شود.

وی با اعلام اینکه ایجاد شهرک‌های جدید صنفی با توجه به مصوبه دولت برای خروج واحدهای آلاینده و صنفی به بیرون از شهرها انجام می‌شود، افزود: ایجاد شهرک‌های صنفی بنکداران، میوه و تره‌بار و پایانه صادراتی برنج در خارج از محدوده شهری، شهرستان آمل در راستای این مصوبه در بین دیگر شهرهای مازندران پیشگام است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: هیأت مدیره صنف بنکداران آمل برای سرعت دادن به مراحل پایانی این شهرک درخواست‌هایی داشتند که با پیگیری‌های لازم تسهیلات مورد نیاز از سوی بانک‌های مازندران تأمین می‌شود تا در سال آینده شاهد افتتاح این مرکز بزرگ باشیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت، صنفی مازندران ایجاد شد، ادامه داد: این مهم از ابتدای سال جاری تاکنون با افتتاح واحدهای جدید صنعتی، معدنی و بخش صنفی محقق شد.

محمدپورعمران با اعلام اینکه 2 هزار و 200 نفر در این بین با ایجاد واحدهای تولیدی و خدماتی اصناف مازندران مشغول به کار شدند، بیان کرد: حدود 700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب بخش حمایت از تولید و برون‌رفت از رکورد واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران اختصاص یافت که تاکنون بیش از نیمی از تسهیلات تخصیص داده شده است.

وی گفت: در زمینه تخصیص اعتبارات بانک‌های استان با واحدهای تولیدی و صنعتی دارای اولویت همکاری لازم داشتند هر چند دیگر واحدها در حال گذراندن مراحل تکمیل پرونده در بانک هستند.


منبع : مازنداصناف

مطالب مرتبط با : ایجاد 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت و صنفی مازندران
دیدگاه شما در مورد : ایجاد 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت و صنفی مازندران

ایجاد 3 هزار شغل جدید در بخش صنعت و صنفی مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ