• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25369 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 بهمن 1395 - ساعت: 16:33

چاپ
هجدهمین یادواره 225 شهید میاندورود 30 شهریور 96 در روستای شهریارکنده برگزار می‌شود

رئیس ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود خبر داد

هجدهمین یادواره 225 شهید میاندورود 30 شهریور 96 در روستای شهریارکنده برگزار می‌شود


رئیس ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود از برگزاری هجدهمین یادواره 225 شهید میاندورود 30 شهریور 96 همزمان با هفته دفاع مقدس در روستای شهریارکنده خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی طالبی در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و آتشنشان، با تاکید بر اینکه برگزاری یادواره شهدای کار گروهی است ابراز امیدواری کرد یادواره شهدای سال آینده به خوبی برگزار شود.

وی با تشکر از اهالی روستای بزمین‌آباد در میزبانی و برگزاری هفدهمین یادواره شهرستان میاندورود، گفت: هجدهمین یادواره 225 شهید شهرستان میاندورود 30 شهریور ماه سال آینده همزمان با  هفته دفاع مقدس به میزبانی روستای شهریارکنده برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان میاندورود با بیان اینکه شهدا برای امنیت و آسایش ما جان خود را تقدیم کردند، افزود: وقتی جنگ و آشوب در کشورهای همسایه را می‌بینیم به امنیت خودمان که به برکت خون شهدا و امام شهدا به‌وجود آمد افتخار می‌کنیم.

طالبی از همه کسانی که در برگزاری یادواره شهدا تلاش داشتند ابراز تشکر کرد و گفت: هدف ما این است که ادامه دهنده و بیان کننده راه شهدا باشیم.

حسین جناسمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود نیز با اشاره به شهادت آتشنشانان در تهران، اظهار کرد: این شهدا جانشان را برای هم وطنان خود در طبق اخلاص گذاشتند.

جناسمی با بیان اینکه باید امکانات لازم برای مقابله با بروز حادثه احتمالی در شهرستان وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: در صورت بروز سیل، طوفان و یا زلزله در میاندورود آیا آمادگی لازم برای حل این موضوع وجود دارد؟

وی افزود: در مجموعه بسیج سه گردان در صورت بروز حادثه آماده کمک رسانی هتسند.دیدگاه شما در مورد : هجدهمین یادواره 225 شهید میاندورود 30 شهریور 96 در روستای شهریارکنده برگزار می‌شود

هجدهمین یادواره 225 شهید میاندورود 30 شهریور 96 در روستای شهریارکنده برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ