• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25394 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 بهمن 1395 - ساعت: 16:42

چاپ

دولت یارانه افراد بی‌بضاعت را قطع کرده است


نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر افرادی که یارانه آنها قطع شده است، کاملاً بی‌بضاعت هستند که بنده این موضوع را به آقای نوبخت اطلاع داده‌ام.

به گزارش میانخبر، محسن بیگلری پیش از ظهر امروز در دومین نشست علمی کاربردی مدیران ارشد بهزیستی کشور با محوریت سلامت اجتماعی در برنامه ششم توسعه و با حضور نماینده ولی‌فقیه در کردستان، رئیس سازمان بهزیستی کشور، استاندار و چهار نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل ستادی و استان‌های سراسر کشور و با محوریت سلامت اجتماعی در برنامه ششم توسعه در سنندج، اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی نیازمند ریشه‌یابی است و باید به گونه‌ای عمل کرد که تلاش برای کاهش این آسیب‌ها باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: بیشتر ریشه معلولیت‌ها در عدم توجه به آموزش‌ها و آزمایشات ژنتیکی قبل از ازدواج است که اگر به این موضوع توجه شود، جلوی بسیاری از تولدهای معلول گرفته می‌شود.

بیگلری تصریح کرد: افرادی که زیرپوشش حمایت‌های کمیته امداد قرار دارند، روزی توانمند خواهند شد اما جامعه هدف بهزیستی اکثراً افرادی هستند که توانمندی آنها در حد ضعیف است.

وی افزود: وجود معلول در خانواده‌ها بسیار سخت و مشکل است اما بهزیستی که متولی این کارهاست، مشمول اجر عبادت می‌شوند، زیرا این کار عبادت بزرگی است.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب سختی کار بهزیستی در مجلس قبل به دلیل کارهای بزرگی است که در خدمت به جامعه محروم و کم‌توان جامعه انجام می‌دهید.

بیگلری افزود: آن طور که رئیس جمهور به افراد معلول توجه دارد، امیدواریم روزی برسد که هیچ فردی در پشت نوبت برخورداری از حمایت بهزیستی نباشد.

وی عملکرد بهزیستی کردستان را شایسته تقدیر دانست و گفت: به خاطر مجموعه فعالیت‌های مؤثر، نمایندگان مجلس از مدیرکل این دستگاه حمایت می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: اکثر افرادی که یارانه آنها قطع شده است، کاملاً بی‌بضاعت هستند که بنده این موضوع را به آقای نوبخت گفتم.

وی گفت: زمانی که مشکل یک معلول را خود حل کنیم، لذت‌بخش است که شماها به عنوان کارکنان بهزیستی هر روز مصداق این کار را انجام می‌دهید.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : دولت یارانه افراد بی‌بضاعت را قطع کرده است
دیدگاه شما در مورد : دولت یارانه افراد بی‌بضاعت را قطع کرده است

دولت یارانه افراد بی‌بضاعت را قطع کرده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ