• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25396 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 بهمن 1395 - ساعت: 17:29

چاپ
118عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر برگزار می‌شود

معاون فرماندار میاندورود:

118عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر برگزار می‌شود


معاون فرماندار میاندورود گفت: 118 عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر در میاندورود اجرا می‌شود.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارکه فجر شهرستان میاندورود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب که با خون خودشان این نهال نوپا را آبیاری کردند، اظهار کرد: امروز ثمره آن، درخت تنومندی است که همه از آن بهره‌مند می‌شوند و باید قدرشناس همه آنها باشیم.

وی بیان کرد: تلاش ما برای رضایت‌مندی مردم است پس کاری کنیم که تاثیرگذار برای مردم باشیم.

معاون فرماندار میاندورود از برگزاری چهار برنامه محوری در دهه فجر سال جاری در شهرستان خبر داد و گفت: 118 عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر در میاندورود اجرا می‌شود.

غلامی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در اردیبهشت سال آینده، افزود: مردم همیشه با حضور خود در صحنه از مسئولان جلوتر بودند و بازهم شاهد این غرور آفرینی خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه باید در کنار مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرد تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارج باشد که چشم تمع به نظام و خاکمان دوختند و به‌دنبال نفاق و دشمنی بین مردم و نظام، دولت و ملت هستند، تصریح کرد: دشمنان باید بفهمند این مردم عهدی که با امام و شهدا بستند روز به روز به این میثاق و عهد پایبندتر خواهند بود و یک لحظه کوتاه نخواهند آمد.دیدگاه شما در مورد : 118عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر برگزار می‌شود

118عنوان برنامه و 22 افتتاح پروژه در دهه فجر برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ