• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25414 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 بهمن 1395 - ساعت: 10:48

چاپ

تیم ملی فوتبال برزیل از سد کلمبا گذشت


در دیداری دوستانه که به یاد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای بازیکنان تیم فوتبال چاپه‌کوئنسه برگزار شد، تیم ملی برزیل از سد کلمبیا گذشت.

به گزارش میانخبر، تیم‌های ملی فوتبال برزیل و کلمبیا بامداد امروز (پنجشنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه المپیکوی ژائو هاولانژ واقع در ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت به برتری یک بر صفر سلسائو انجامید. تنها گل این بازی را دودو در دقیقه 47 به ثمر رساند.

این بازی به یاد قربانیان هواپیمای سقوط کرده تیم فوتبال چاپه‌کوئنسه برگزار شد و عواید حاصل از آن به باشگاه چاپه‌کوئنسه و خانواده‌های قربانیان می‌رسد که در تلاش برای بازگشت به شرایط عادی خود هستند.

آلن راشل (مدافع تیم چاپه‌کوئنسه) و جکسون فولمن (دروازه‌بان این تیم) که از این سانحه مرگبار به طرزی معجزه‌آسایی نجات پیدا کردند، پیش از شروع این دیدار در زمین حضور پیدا کردند و بازیکنان دو تیم با آنها خوش و بش کردند.

هواپیمای حامل بازیکنان تیم چاپه‌کوئنسه ماه گذشته در تاریخ 28 نوامبر (هشتم آذر) در مسیر پرواز به سمت مدلین، یکی از شهرهای کلمبیا برای انجام بازی رفت فینال جام سودآمریکانا برابر اتلتیکوناسیونال کلمبیا دچار سانحه شد و سقوط کرد و در اثر آن 75 نفر از جمله 20 بازیکن چاپه‌کوئنسه جان خود را از دست دادند و تنها پنج نفر جان سالم به در بردند.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : تیم ملی فوتبال برزیل از سد کلمبا گذشت
دیدگاه شما در مورد : تیم ملی فوتبال برزیل از سد کلمبا گذشت

تیم ملی فوتبال برزیل از سد کلمبا گذشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ