• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25442 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 بهمن 1395 - ساعت: 13:08

چاپ

کشف 135 گاوصندوق از میان آوار پلاسکو


فرمانده انتظامی میدان در محل آواربرداری حادثه ساختمان پلاسکو، گفت: تا این لحظه 135 گاوصندوق در جریان آواربرداری از محل حادثه کشف شده که 115 مورد از آنها تا کنون به پلیس آگاهی تحویل داده شده است.

به گزارش میانخبر، سردار محمدرضا علیپور صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه آواربرداری پلاسکو ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان و مردم گفت: از ابتدای حریق پلاسکو تعداد قابل توجهی از همکاران ما در محل حادثه حضور داشته و مشغول به فعالیت بودند.

وی با بیان اینکه در هنگام آوار و گودبرداری لازم بود که کلیه اموال با دقت توسط کامیون‌ها خارج و به محل دپو منتقل شود، گفت: تا این لحظه 1280 کامیون به همراه یک نفر مراقب از یگان شهرداری، نخاله و آوار را به محل دپو منتقل کردند.

علیپور با بیان اینکه 120 گاوصندوق کشف شده و در روز جاری نیز 15 گاوصندوق دیگر کشف کردیم که جمعا تعداد گاوصندوق‌ها به 135 مورد می‌رسد، گفت: وظیفه ما تنها کشف و نگهداری از گاوصندوق‌ها است و تا کنون 115 گاوصندوق تحویل پلیس آگاهی داده‌ایم تا بررسی‌ها انجام شود.

وی در مورد گاوصندوق‌های شعبه بانک تجارت که در ساختمان پلاسکو فعالیت می‌کرده نیز گفت: مسئولین بانک تجارت هنوز رسما چیزی به ما اعلام نکرده‌اند اما ما در آواربرداری هفت گاوصندوق پیدا کرده‌ایم که شواهد نشان می‌دهد که ممکن است برای بانک تجارت باشند، اما هنوز این مهم تایید نشده است.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : کشف 135 گاوصندوق از میان آوار پلاسکو
دیدگاه شما در مورد : کشف 135 گاوصندوق از میان آوار پلاسکو

کشف 135 گاوصندوق از میان آوار پلاسکو تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ