• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25445 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 بهمن 1395 - ساعت: 13:12

چاپ

برخورد مجلس با متخلفان در اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در صورت عدم توجه به اجرای قوانین شوراهای آموزش و پرورش بررسی‌های لازم برای آن در مجلس انجام می‌شود.

به گزارش میانخبر، پیرامون توجه به شوراهای آموزش و پرورش و مواد این قانون اظهار داشت: این شورا به عنوان عاملی قوی در کنار آموزش و پرورش می‌تواند در دستیابی اهداف راهگشا باشد.

وی ادامه داد: این شورا در استان‌ها و شهرستان‌ها وجود داشته و رویکرد ان کمک به فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کشور است و همکاری سایر نهادها را برای پیشبرد این اهداف می‌طلبد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: پرداخت مالیات‌ها عوارض شهرداری و مواردی از این قبیل می‌تواند به مدارس کمک بزرگی کند و بخشی از مشکلات این مکان‌ها رفع می‌شود.

فلاحتی در خصوص اینکه روند پرداخت عوارض شهرداری به طور شفاف مشخص نیست گفت: تا کنون شکایت و اطلاعی در این زمینه به مجلس نرسیده و در صورتی که پیروی نکردن از قانون برای این مسئله مشخص شود حتما از طریق کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: به طور کلی توجه به فضاهای آموزشی از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید به بهبود شرایط توجه ویژه‌ای داشت به عنوان مثال مدارس کانکسی از مواردی است که باید به آنها توجه شود و در برخی از مناطق کشور همچون منطقه قائنات، بم و زیرکوه مشکلات فضای آموزشی به چشم می‌خورد که هر چند خیرین در بهبود شرایط کمک کرده‌اند اما آموزش و پرورش نیز باید به آن توجه کند.

فلاحتی با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش بخشی از مشکلات آموزش و پرورش از جمله فضاهای آموزشی را رفع می‌کند عنوان کرد: نوسازی مدارس نیز باید در جهت بهبود شرایط فعالیت کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : برخورد مجلس با متخلفان در اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش
دیدگاه شما در مورد : برخورد مجلس با متخلفان در اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش

برخورد مجلس با متخلفان در اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ