• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25448 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 بهمن 1395 - ساعت: 13:15

چاپ

اصرار معاون اول رئیس جمهور برای برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی


نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص لایحه برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان، بیان داشت: طرح ارائه شده از سوی دولت برای ایجاد اشتغال روستاییان در صورتی موفق و قابل اجراست که نگاه کارشناسانه و تخصصی مسئولین در این امر وجود داشته باشد که در این صورت طرح قابل اجراست.

به گزارش میانخبر، در خصوص لایحه برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان، بیان داشت: طرح ارائه شده از سوی دولت برای ایجاد اشتغال روستاییان در صورتی موفق و قابل اجراست که نگاه کارشناسانه و تخصصی مسئولین در این امر وجود داشته باشد که در این صورت طرح قابل اجراست.

 

وی در ادامه اظهارات خود طرح برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی را طرح بسیار خوبی دانست و افزود: طرح ارائه شده از سوی دولت طرح بسیار خوبی است ولی متاسفانه طبق آخرین اعلام از مسئولان صندوق توسعه ملی موجودی صندوق به حد کافی نیست و صندوق چنین موجودی برای اجرای طرح در حال حاضر ندارد.

 

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: مگر اینکه در ضمن بررسی هایی که در خصوص این طرح داریم، برگشت منابع به حدی باشد که این مصوبه را بتوانیم در مجلس به تصویب برسانیم، ولی در حال حاضر صندوق موجودی لازم برای اجرای این طرح را در دست ندارد.

 

محبی نیا در خصوص زمان رسیدگی به طرح برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان اظهارداشت: در حال حاضر نمایندگان در حوزه های انتخابیه خود هستند و به امور مردم رسیدگی می کنند و مجلس نیز تعطیل است؛ بعد از شروع بکار مجلس در هفته آینده اولین موضوع مورد رسیدگی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس این طرح خواهد بود و ابعاد مختلف این طرح را در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

 

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا طرح مذکور در راستای فعالیت های انتخاباتی دولت است یا خیر، بیان کرد: دولت هر قصد و هدفی از انجام چنین طرح هایی داشته باشد طرح بسیار خوبی است و باید این طرح با نگاه کارشناسانه و دقیق مورد بررسی قرار گیرد، اطلاع دارم که در ماجرای طرح 1.5 میلیاردی برداشت از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستائیان آقای رضوی معاون توسعه روستایی رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور از جمله افراد مصر برای تصویب این طرح هستند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : اصرار معاون اول رئیس جمهور برای برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی
دیدگاه شما در مورد : اصرار معاون اول رئیس جمهور برای برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی

اصرار معاون اول رئیس جمهور برای برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ