• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25523 - تاریخ انتشار : شنبه 09 بهمن 1395 - ساعت: 14:36

چاپ

نامه قالی‌باف به مجلس/ فردا نمی‌آیم


بهروز نعمتی از نامه شهردار تهران به این هیأت درباره مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان خبر داد و گفت: شهردار تهران و وزیر کشور فردا به دلیل حضور در مراسم تشییع آتش‌نشانان در نشست علنی مجلس حضور نمی‌یابند.

به گزارش میانخبر، بهروز نعمتی از نامه شهردار تهران به این هیأت درباره مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان خبر داد و گفت: شهردار تهران و وزیر کشور فردا به دلیل حضور در مراسم تشییع آتش‌نشانان در نشست علنی مجلس حضور نمی‌یابند.

محمدباقر قالی باف شهردار تهران قرار بود در نشست علنی فردای مجلس شورای اسلامی حضور یافته و گزارشی از حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران به وکلای ملت ارائه بدهد، اما به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان، شهردار تهران طی نامه‌ای به هیأت رئیسه مجلس اعلام کرده با توجه به اینکه مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان فردا برگزار می‌شود، لذا وی در نشست علنی فردای پارلمان حضور نمی‌یابد.

همچنین با توجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور هم که قرار بود برای ارائه گزارش از حادثه پلاسکو در نشست علنی فردای خانه ملت حضور یابد، در نشست علنی فردا حاضر نخواهد شد.

بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در این باره گفت: جلسه برای حضور شهردار تهران و وزیر کشور برای ارائه گزارشی درباره حادثه پلاسکو به نمایندگان مجلس پس از برگزاری مراسم تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید طی روزهای آینده مجلس برگزار می‌شود.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : نامه قالی‌باف به مجلس/ فردا نمی‌آیم
دیدگاه شما در مورد : نامه قالی‌باف به مجلس/ فردا نمی‌آیم

نامه قالی‌باف به مجلس/ فردا نمی‌آیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ