• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25530 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 بهمن 1395 - ساعت: 11:42

چاپ

کاهش محسوس دما در مازندران/ مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند


مدیر کل بحران استان مازندران گفت: مردم استان و مسافران با توجه به کاهش دما و افزایش میزان مصرف گاز، نسبت به صرفه‌جویی و استفاده بهینه از وسایل گازسوز اقدام لازم را انجام دهند.

به گزارش میانخبر، وضعیت جوی مازندران که بر اساس پیش‌بینی هواشناسی اعلام شد، اظهار کرد: ورود سامانه بارشی از اواخر روز یکشنبه دهم بهمن به استان که با نفوذ سامانه سرد بارشی همراه با وزش باد و بارش برف در ارتفاعات همراه است، منجر به اختلال در تردد محورهای کوهستانی خواهد شد.


وی افزود: بر این اساس توصیه می‌شود تمام مردم استان و مسافران با توجه به کاهش دما و افزایش میزان مصرف گاز، نسبت به صرفه‌جویی و استفاده بهینه از وسایل گازسوز اقدام لازم را انجام دهند تا شاهد افت فشار یا قطعی گاز در استان نباشیم.


مدیرکل بحران استان مازندران بیان کرد: با توجه به بارش باران و امکان وقوع سیلاب از تردد در بستر و حریم رودخانه‌ها و در زمان بارندگی خودداری کرده و احتیاط لازم انجام شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دامداران و ساکنان بومی حاشیه رودخانه‌ها در هنگام بارندگی نکات احتیاطی و ایمنی را رعایت کرده و به نگهداری دام‌ها در مناطق امن اقدام کنند.


احمدی در پایان تصریح کرد: با توجه به بارش برف و مه‌آلود شدن محورهای کوهستانی‌، رانندگان به هنگام عبور از مناطق برف‌گیر و کوهستانی به همراه داشتن پوشاک گرم‌، خوراک و تجهیزات زمستانی مانند ضد‌یخ و زنجیر‌چرخ اقدام کنند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کاهش محسوس دما در مازندران/ مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند
دیدگاه شما در مورد : کاهش محسوس دما در مازندران/ مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند

کاهش محسوس دما در مازندران/ مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ