• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25542 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 بهمن 1395 - ساعت: 12:19

چاپ

تولید عسل به نام تولید کنندگان و شیرینی آن به کام دلالان


کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه وضعیت فروش عسل در زنجان خوب نیست،گفت: بازار فروش عسل در دست واسطه ها و دلالان قرار دارد.

به گزارش میانخبر، مجید عباسی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه دارای تحصیلات کارشناسی ارشد رشته کشاورزی هستم، اظهار کرد: نزدیک به یک سال است که کار پرورش زنبور عسل را در راستای اقتصاد مقاومتی راه اندازی کرده ام.

وی به علت راه اندازی زنبورداری اشاره کرد و افزود: چون رشته تحصیلی کشاورزی دارم و نزدیک به 20 دوره آموزشی را در فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی سپری کرده ام باعث شد که زنبور داری را راه اندازی کنم.

کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی به پشتیبانی های مالی و نیروی انسانی اشاره داشت و تصریح کرد: در ابتدای راه اندازی زنبور داری با حمایت های خانواده از جمله پدرم و سرمایه اولیه 6 میلون تومان با توکل به خدا برای پرورش زنبور عسل کندو تهیه کرده ام.

کارافرین زنجانی کندو های زنبور عسل خود را به 70 کندو رساند

عباسی بابیان اینکه در ابتدای راه اندازی زنبورداری 25 کندو تهیه و فعالیت خود را در راستای پرورش زنبور عسل آغاز کردم، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر تعداد کندوهای زنبورعسل خود رابه 70 کندو رسانده ام.

وی به تسهیلات دریافتی از دولت اشاره کرد و افزود: نزدیک به 30 میلیون تومان تسهیلات در راستای اقتصاد مقاومتی و افزایش کندو های زنبور عسل از بسیج سازندگی وام دریافت کرده ام.

کارآفرین زنجانی زمینه اشتغال دو نفر را فراهم کرده است

کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه به علت تغییر دما در استان زنجان و برودت و سردی هوا و تلفات بیش از حد زنبورها ماهیانه تا به امروز 600 تا 800 هزارو تومان درآمد کرده ام،گفت: در این راستا با پرورش زنبور عسل زمینه اشتغال دو نفر را فراهم کرده ام.

عباسی با بیان اینکه عسل تولیدی را خودم به شخصه در بازار به فروش می رسانم، خاطرنشان کرد:وضعیت فروش عسل در زنجان خوب نیست چرا که واسطه ها و دلالان با حضور خود در خرید و فروش عسل مشکلات اساسی را برای زنبور داران به ارمغان آورده اند.

وی به تولیدات عسل خود طی سالجاری اشاره کرد و افزود: به صورت میانگین طی سالجاری نزدیک به 600 کیلوگرم عسل از کندو های موجود در زنبور داری تولید کرده ام.

کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی به مشکلات خود اشاره کرد و اظهار داشت: تاکنون هیچ حمایتی از هیچ ارگان دولتی به زنبور داری نشده است فقط در این راستای با وام دریافتی از بسیج سازندگی توانسته ام مقداری از مشکلات خودم را رفع کنم.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : تولید عسل به نام تولید کنندگان و شیرینی آن به کام دلالان
دیدگاه شما در مورد : تولید عسل به نام تولید کنندگان و شیرینی آن به کام دلالان

تولید عسل به نام تولید کنندگان و شیرینی آن به کام دلالان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ