• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25546 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 بهمن 1395 - ساعت: 12:56

چاپ

حزب موتلفه برای انتخابات گزینه‌های دیگری هم دارد


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: فعلا میرسلیم، گزینه حزب موتلفه برای انتخابات 96 است اما گزینه‌های دیگری هم داریم که اوایل اسفند ماه معرفی می‌شوند.

به گزارش میانخبر، محمدحسن غفور‌ی‌فرد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در رابطه با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این است که همه اصولگرایان را با محوریت روحانیت به وحدت برساند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان همیشه در تلاشند تا محوریت جامعتین حفظ شود،‌ ادامه داد: آیت‌الله موحدی‌کرمانی و آیت‌الله یزدی حمایت‌شان از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را مطرح کرده‌اند.

غفوری‌فرد با بیان اینکه فلسفه وجودی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فقط برای موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری نیست، تصریح کرد: اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بسیار فراتر از انتخابات است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به اینکه سیستم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از پایین به بالا و مردمی است، افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، فضای مناسبی را برای ایجاد وحدت در بین اصولگرایان با محوریت جامعتین فراهم خواهد کرد.

غفوری‌فرد پیرامون موضع حزب موتلفه نسبت به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: حزب موتلفه با همه واحدهای استانی‌اش، با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی هماهنگ است.

وی در رابطه با گزینه پیشنهادی حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده بیان داشت: در حال حاضر مصطفی میرسلیم گزینه حزب موتلفه برای انتخابات 96 است اما گزینه‌های دیگری هم داریم که قرار است اوایل اسفند ماه، به ائتلاف اصولگرایان معرفی کنیم.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : حزب موتلفه برای انتخابات گزینه‌های دیگری هم دارد
دیدگاه شما در مورد : حزب موتلفه برای انتخابات گزینه‌های دیگری هم دارد

حزب موتلفه برای انتخابات گزینه‌های دیگری هم دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ