• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25557 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 بهمن 1395 - ساعت: 13:49

چاپ

دستگیری عامل فراری تیراندازی مرگبار ایرانشهر


فرمانده انتظامی شهرستان ايرانشهر از شناسایی و دستگيری قاتل فراری کمتر از دو ماه در عمليات هدفمند پليس خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان، گفت: بنا بر گزارش قتلی در 21 آذر ماه در یکی از روستاهای شهرستان "ایرانشهر" و اطلاع از مخفیگاه متهم در این شهرستان، شناسایی و دستگیری وی به صورت ویژه در دستور كار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی های انجام شده کاراگاهان، مشخص شد متهم كه مردی 40 ساله است بعد از ارتكاب به قتل از طریق شلیک گلوله، از محل متواری شده است.

جلیلیان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از سكونت این قاتل فراری در یكی از محلات شهرستان با خبر شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل اختفای قاتل را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر كردند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر با بیان اینکه دلیل قتل اختلاف شخصی و انتقام جویی بوده، تصریح کرد: متهم كه به بزه انتسابی اعتراف كرده است پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در بدست آمدن موفقیت در ماموریت های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با نیروی انتظامی است.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : دستگیری عامل فراری تیراندازی مرگبار ایرانشهر
دیدگاه شما در مورد : دستگیری عامل فراری تیراندازی مرگبار ایرانشهر

دستگیری عامل فراری تیراندازی مرگبار ایرانشهر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ