• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25596 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 بهمن 1395 - ساعت: 17:37

چاپ
حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها امام(ره) است

استاندار مازندران:

حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها امام(ره) است


استاندار مازندران در مراسم نمادین ورود امام(ره) در فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز، گفت: حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها و ماندگار امام(ره) است.

به گزارش میانخبر، ربیع فلاح جلودار در مراسم نمادین ورود امام خمینی(ره) در فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز مازندران، اظهار کرد: دهه فجر یادآور بازگشت امام خمینی(ره) بعد 15 سال تبعید از کشور است.

وی افزود: افتخار داریم که بعد 38 سال از پیروزی انقلاب، این کشور با رهبری ولی فقیه اقتدار بالایی در دنیا دارد و این اقتدار ادامه خواهد داشت.

استاندار مازندران با تأکید بر اینکه یکی از میراث گران‌بها و ماندگار امام(ره) حکومت دینی و ولایت فقیه است، تصریح کرد: جوانان باید بدانند که در روزهای خون و آتش حضور امام(ره) به شکلی بوده که نفس‌ها در سینه حبس و استقلال کشور به‌دست بیکانگان هدایت می‌شد.

فلاح با اشاره به اینکه آمریکا دشمن اصلی جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: امام نخستین گام خود را با تدریس در حوزه‌های علمیه و سخنرانی‌ها برای آماده‌سازی جوانان در روزهای انقلاب به کار گرفت و با پشتیبانی ملت توانست استقلال و آزادی را در ایران به‌وجود آورد.

وی با تاکید بر اینکه امنیتی که در کشور ما وجود دارد در هیچ کشوری دیگری وجود ندارد، اضافه کرد: این امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا و سربازان اسلام هستیم که باید آن را قدر بدانیم.

فلاح اقتصاد را یکی از مهم‌ترین نیازهای مردم دانست و گفت: همه مسؤولان و دستگاه‌ها این احساس را دارند که معیشت و نیاز اقتصادی مردم باید با اولویت مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مازندران در پایان با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، بیان کرد: مردم با حضور پرشور، همبستگی خود با انقلاب و رهبری را نشان دهند تا مشت محکمی بر دهان استکبار باشد.دیدگاه شما در مورد : حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها امام(ره) است

حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها امام(ره) است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ