• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25623 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 بهمن 1395 - ساعت: 12:06

چاپ

کشف محموله ۱۱۴ میلیون تومانی برنج قاچاق در نهاوند


فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: ۲۴ تن برنج خارجی قاچاق به ارزش ۱۱۴میلیون تومان از یک دستگاه کامیون کشف و در این زمینه یک نفر تحویل مراجع قضائی شد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ منصور ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار گرو، گفت: مأموران انتظامی شهرستان نهاوند موفق شدند در حین گشت زنی کامیونی را که حاوی 24 تن برنج خارجی قاچاق بود متوقف کنند.

وی اظهار داشت: پس از بررسی این خودرو توسط مأموران، مشخص شد که محمولهٔ برنج قاچاق بدون هیچ‌گونه مدارک گمرکی در این کامیون قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: ارزش تقریبی این محموله 114 میلیون تومان است و کامیون حاوی این محموله نیز توقیف شد.

وی عنوان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای انجام مراحل دیگر پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

ملکی گفت: مأموران انتظامی نهاوند با هوشیاری و دقت کامل، عرصه را برای متخلفان و قاچاقچیان ناامن کرده‌اند و مردم نیز می‌توانند هرگونه مورد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: در ماه گذشته نیز با هوشیاری عوامل انتظامی محموله 15 تنی برنج قاچاق که قصد تخلیه بار دریکی از انبارهای نهاوند را داشت توقیف شد.

وی بیان داشت: پس از توقیف این محموله ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی محل این انبار را بازرسی کردند که در این بازرسی‌ها نیز ۷ تن و ۲۰۰ کیلوگرم برنج قاچاق کشف شد و جمع محموله را به 22 تن رساند که ارزشی حدود 110 میلیون تومان داشت.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : کشف محموله ۱۱۴ میلیون تومانی برنج قاچاق در نهاوند
دیدگاه شما در مورد : کشف محموله ۱۱۴ میلیون تومانی برنج قاچاق در نهاوند

کشف محموله ۱۱۴ میلیون تومانی برنج قاچاق در نهاوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ