• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25660 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 بهمن 1395 - ساعت: 13:49

چاپ

اختصاص 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین مازندران


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: از سال 93 تا به امروز حدود 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین اختصاص داده‌شده است که تلاش داریم همچنان این روند ادامه داشته باشد.

به گزارش میانخبر، مریم جمشیدی در افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های بانوان تنکابن که به مناسبت دهه مبارک فجر در مجتمع فرهنگی پارک مادر برگزار شد، اظهار کرد: اداره کل بانوان و خانواده در سراسر استان، حدود هزار و 400 برنامه نظارت و هماهنگی کرده است.

وی افزود: این برنامه‌ها شامل نمایشگاه، همایش، بازارچه، کارگاه‌های آموزشی، مسابقات، تورهای مختلف صنعتی فرهنگی و اجتماعی، نشست‌های تخصصی و جشنواره‌ها است.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با بیان اینکه در این نمایشگاه‌ها از توانمندی‌های زنان استفاده می‌شود و همه خانم‌های کارآفرین را دربر می‌گیرد، تصریح کرد: نمایشگاه بزرگ مرکز استان به نام «امید برکت» از تاریخ 17 تا 20 بهمن در سالن فرهنگ ارشاد ساری افتتاح خواهد شد.

این مسؤول هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها را شناسایی چهره‌ها و فرصت‌ها عنوان کرد و گفت: کسانی که در راه تولید و کارآفرینی با مشکل مواجه‌اند، تلاش داریم تا گامی جهت رفع مشکلاتشان برداریم.

جمشیدی خاطرنشان کرد: تسهیلاتی در سطح استان برای بانوان کارآفرین از طریق بسیج سازندگی و صندوق کارآفرینی جهت توسعه کارهایشان در نظر گرفته‌شده است.

وی در پایان با اعلام اینکه از سال 93 تا به امروز حدود 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین اختصاص داده‌شده است، گفت: این تسهیلات به زنان کارآفرین که به مشاغل خانگی اقدام کرده‌اند، تعلق گرفت و تلاش داریم که همچنان این روند ادامه داشته باشد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : اختصاص 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین مازندران
دیدگاه شما در مورد : اختصاص 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین مازندران

اختصاص 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ