• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25668 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 بهمن 1395 - ساعت: 15:12

چاپ

برانکور سالگرد برد پرسپولیس در دربی ۷۴ را تبریک گفت


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هر کدام از تمرین‌های این تیم هدفی دارند و بازیکنان با این تمرین‌ها پیشرفت کرده‌اند.

به گزارش میانخبر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هر کدام از تمرین‌های این تیم هدفی دارند و بازیکنان با این تمرین‌ها پیشرفت کرده‌اند.

برانکو ایوانکوویچ پس از تمرین روز چهارشنبه تیم فوتبال پرسپولیس درباره تمرین‌های این تیم اظهار کرد: ما تمرین‌های متنوعی داریم و از قبل روی آن‌ها کار می‌کنیم و برای هر کدام برنامه‌ریزی داریم. همه تمرین‌های ما هدفی دارد و با این تمرین‌ها بازیکنان پیشرفت کردند.

او درباره سالگرد برد معروف ۳ بر ۲ مقابل استقلال در داربی ۷۴ گفت: به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم ولی ما بازی بزرگی مقابل تراکتورسازی داریم و تمرکزمان روی آن دیدار است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصدومیت جزئی سیدجلال حسینی و این که آیا به دیدار مقابل تراکتورسازی می‌رسد یا نه، گفت‌: همان طور که دیدید امروز او به همراه تیم تمرین کرد و آماده دیدار با تراکتورسازی است.

او با بیان این که بازیکنانش شاد و خوشحال هستند، خاطر نشان کرد: من از آماده بودن بازیکنانم خوشحالم، ولی باید از ذوق آنها کم کنیم. (می‌خندد)

در ادامه مترجم برانکو گفت: رسانه‌ها درباره صحبت‌های برانکو از داوری‌ها چیزهایی نوشته‌اند که امانت‌داری نیست. او فقط گفته بود مطمئنا اگر داوری عملکرد خوبی نداشته باشد تماشاگران هم حس می‌کنند.

سرمربی پرسپولیس هم در این زمینه گفت: صحبت‌هایم درباره داوری بد منتقل شده است.

او درباره تغییر ساعت دیدار پرسپولیس مقابل تراکتورسازی از ساعت ۱۷ به ۱۵، اظهار کرد: برنامه ما تغییری نمی‌کند. این تصمیمی بوده که سازمان لیگ گرفته است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : برانکور سالگرد برد پرسپولیس در دربی ۷۴ را تبریک گفت
دیدگاه شما در مورد : برانکور سالگرد برد پرسپولیس در دربی ۷۴ را تبریک گفت

برانکور سالگرد برد پرسپولیس در دربی ۷۴ را تبریک گفت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ