• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25678 - تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1395 - ساعت: 15:32

چاپ
آموزش و پرورش به موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است/ برروی پول نفت نمی‌توان مانور داد

استاندار مازندران در مراسم افتتاح هنرستان در شهرستان میاندورود:

آموزش و پرورش به موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است/ برروی پول نفت نمی‌توان مانور داد


استاندار مازندران در مراسم افتتاح هنرستان برکت حاج صالح وفادار در شهرستان میاندورود گفت: امروز آموزش و پرورش به‌عنوان موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است.

به گزارش میانخبر، ربیع فلاح جلودار در افتتاحیه هنرستان برکت حاج صالح وفادار سورک با تبریک دهه فجر، با بیان اینکه 16 بهمن به‌عنوان روز انقلاب اسلامی، منزلت زنان و تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی و ایرانی نامگذاری شده است، اظهار کرد: یکی از رسالت‌های مهمی که آموزش وپرورش دارد تعلیم و تربیت است.

وی بیان کرد: در مازندران بیش از 500 هزار دانش آموز، 41 هزار معلم و بیش از 250 هزار دانشجو هستند که 24 درصد جمعیت استان را تشکیل می‌دهند.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش به‌عنوان موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است، افزود: همه باید آموزش و پرورش را تقویت کنیم چون آنها هرچقدر موفق‌تر شوند جامعه از آن سود می‌برد.

این مسئول با اشاره به مشارکت بنیاد برکت در ساخت این مدرسه، تصریح کرد: بنیاد برکت یکی از منابع اعتباری است که در چند سال پیش مغفول مانده بود اما امروز مازندران در جذب اعتبارات این بنیاد از رتبه 27 به رتبه نخست رسیده است.

فلاح افزود: بنیاد برکت یکی از واحدهای مهم ستاد اجرایی حضرت امام(ره) است که کارهای مهم زیادی در سطح کشور انجام داده است.

وی با بیان اینکه کشور ما جمعیت جوانی دارد، اضافه کرد: باید برای جوانان شغل ایجاد کرد و شغل هم به راحتی ایجاد نمی‌شود و یکی از موارد دخیل در آن آموزش است.

فلاح برجام را جزو افتخارات نظام بیان کرد و گفت: یک کشور مقابل همه دنیا ایستاد و کشوری هستیم که اکثر مردمش سیاسی هستند و نظرات خود را بیان می‌کنند و برجام هم نقاط قوت و ضعف دارد.

وی خاطرنشان کرد: پنج هزار و 500 طرح با اعتبار چهار هزار و 500 میلیارد تومان از طرح‌های نیمه تمامی که از قبل در استان مانده بود به اتمام رسیده است.

استاندار مازندران، اظهار کرد: امروز نمی‌توان بر روی پول نفت مانور داد بلکه باید اقتصاد مردمی در کنار اقتصاد مقاومتی شکل بگیرد.دیدگاه شما در مورد : آموزش و پرورش به موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است/ برروی پول نفت نمی‌توان مانور داد

آموزش و پرورش به موتور محرک توسعه کشور تبدیل شده است/ برروی پول نفت نمی‌توان مانور داد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ