• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25689 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 بهمن 1395 - ساعت: 16:06

چاپ
اگر می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم راه آنها را ادامه دهیم

امام جمعه میاندورود در یادواره شهدای دانش آموز:

اگر می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم راه آنها را ادامه دهیم


امام جمعه میاندورود در یادواره شهدای دانش آموز گفت: اگر امروز می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.

به گزارش میانخبر، پیش ازظهر امروز مراسم یادواره شهدا دانش‌آموز میاندورود در مدرسه شهید شفیعی دارابکلا با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، مدیر آموزش و پرورش، مدیر کمیته امداد و دیگر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام رضا محمدنسب امام جمعه میاندورود در این مراسم با بیان اینکه اگر امروز می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم باید ادامه دهنده راه آنها باشیم، افزود: شهدا با تقدیم جانشان راه را برای ما هموار کردند.

بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود نیز در این مراسم، اظهار کرد: بابت توجهی که به دانش آموزان و مدارس و جایی که شهید، مادر شهید، وزیر، وکیل پرورش می‌دهد شد، تشکر می‌کنیم.

وی بیان کرد: کشور و نظامی که نسبت به آموزش و پرورش بی‌توجهی کند رنگ رستگاری و توفیقات داخلی وخارجی را نخواهد دید.

عرب خزائلی افزود: امروز هم دست جوانانی که از یک سو با قلم و از سوی دیگر با سلاح از فرهنگ و کیان جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند را می‌بوسیم.

در پایان این مراسم از لوح یادبود شهید دانش آموز مرتضی بابازاده رونمایی و به خواهر این شهید هدیه داده شد.دیدگاه شما در مورد : اگر می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم راه آنها را ادامه دهیم

اگر می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم راه آنها را ادامه دهیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ