• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25693 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 بهمن 1395 - ساعت: 14:03

چاپ
افتتاح مسکن مددجویی به‌مناسبت دهه فجر در میاندورود

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

افتتاح مسکن مددجویی به‌مناسبت دهه فجر در میاندورود


مدیر کمیته امداد میاندورود از افتتاح مسکن مددجویی به‌مناسبت دهه فجر در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: به‌مناسبت دهه مبارک فجر، یک واحد مسکن مددجوی تحت حمایت با حضور فرماندار و فرماندهی سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی در روستای زید افتتاح شد.

وی افزود: این واحد مسکونی با مساعدت 150 میلیون ریالی از سوی کمیته امداد شهرستان و با کمک اردوی جهادی سازمان بسیج مستضعفین به مدت 4 ماه ساخته و تحویل خانواده شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اشاره به اینکه در ده ماهه سال جاری تعداد یک مسکن شهری و هشت مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت با اعتبار 880 میلیون ریال ساخته شد، خاطرنشان کرد: تعداد 183 واحد مسکونی نیز با اعتبار 785 میلیون ریال مورد تعمیر، تکمیل یا بهسازی قرار گرفته است.

ابراهیمی در ادامه تاکید کرد: ساخت و تعمیر و بهسازی مسکن مددجویان یکی از عوامل مهم توانمندسازی خانواده‌های نیازمند و خروج آنها از چرخه حمایتی امداد است لذا برنامه تامین مسکن مددجویان، یکی از برنامه‌های مهمی است که در دستور کار کمیته امداد در راستای توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان قرار دارد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر تعداد یک هزار و 308 خانوار تحت حمایت امداد شهرستان قرار دارند که از خدمات حمایتی در راستای توانمندی و خوداتکایی با حفظ کرامت انسانی برخوردار می‌شوند.دیدگاه شما در مورد : افتتاح مسکن مددجویی به‌مناسبت دهه فجر در میاندورود

افتتاح مسکن مددجویی به‌مناسبت دهه فجر در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ