• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25696 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 بهمن 1395 - ساعت: 13:36

چاپ
ویزیت رایگان در محله شهید آهنگر سورک+ تصاویر

با مشارکت سپاه میاندورود و بسیج جامعه پزشکی استان؛

ویزیت رایگان در محله شهید آهنگر سورک+ تصاویر


صبح امروز با مشارکت سپاه میاندورود و بسیج جامعه پزشکی سپاه کربلا مازندران، ویزیت رایگان ساکنان محله شهید آهنگر شهر سورک انجام شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز با مشارکت سپاه میاندورود و بسیج جامعه پزشکی سپاه کربلا مازندران، ویزیت رایگان ساکنان محله شهید آهنگر شهر سورک انجام شد.

نصرالدین قاضی‌زاده مسئول بسیج جامعه پزشکی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی استان به فراخور زمان‌های مختلف بیشترین فعالیت خود را در زمینه خدمت‌رسانی در حوزه جهادی برای مناطق محروم و کم‌برخوردار قرار داده و در طول سال بیش از صد ماموریت ویزیت رایگان انجام می‌دهد.

قاضی‌زاده بیان کرد: امسال نیز با حضور تیم‌های عمومی و تخصصی بسیجیان استان بیش از صد ماموریت مربوط به اعزام گروهای جهادی حوزه سلامت به مناطق محروم و کم‌برخوردار و حاشیه شهرها که نیاز به توجه بیشتر دارند انجام شد که در این صد مرحله بیش از 10 هزار نفر مورد ویزیت قرار گرفتند.

وی افزود: تیم عمومی ما امروز بیش از 130 نفر را در محله شهید آهنگر شهر سورک مورد معاینه قرار دادند و همچنین داروی رایگان به آنها تحویل داده شد.مطالب مرتبط با : ویزیت رایگان در محله شهید آهنگر سورک+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : ویزیت رایگان در محله شهید آهنگر سورک+ تصاویر

ویزیت رایگان در محله شهید آهنگر سورک+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ