• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25724 - تاریخ انتشار : جمعه 22 بهمن 1395 - ساعت: 15:08

چاپ

کی‌روش کاندیدای هدایت سرمربیگری تیم ملی ساحل عاج


نشریه معتبر فرانس فوتبال از سرمربی تیم ملی ایران به عنوان یکی از گزینه‌هایی نام برده که در فهرست کاندیداهای هدایت تیم ملی ساحل عاجل قرار دارد.

به گزارش میانخبر، نشریه فرانسوی فرانس فوتبال در گزارشی به بررسی عملکرد تیم ملی ساحل عاج پس از حذف غیرمنتظره این تیم در مرحله گروهی جام ملت‌های آفریقای سال 2017 پرداخته و به گمانه‌زنی‌هایی اشاره کرده است که در خصوص گزینه جایگزین میشل دوسویه، سرمربی مستعفی پیشین «فیل‌ها» صورت گرفته است.

فرانس فوتبال نوشته است؛ برای جانشینی دوسویه‌ای که یک سال و نیم هدایت ساحل عاج را برعهده داشت، گزینه‌های زیادی مطرح است که یکی از آنها بازگشت هروه رنارد، سرمربی‌ای است که تیم اطلس لیونز مراکش را قهرمان جام باشگاه‌های آفریقا کرد، البته احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بعد از اظهارات او به دنبال قهرمانی تیمش در تضاد است.

از میلووان رایواچ، سرمربی صرب پیشین تیم ملی الجزایر که ماه اکتبر سال 2016 دست از هدایت تیم ملی الجزایر کشید نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های جانشینی دوسویه یاد شده است.

فرانس فوتبال در ادامه نوشته است که به جز این دو، از مربیان دیگری از جمله کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران و پارتیس نووئو، سرمربی فرانسوی پیشین هاییتی هم به عنوان کاندیداهای هدایت تیم ساحل عاج نام برده می‌شود.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : کی‌روش کاندیدای هدایت سرمربیگری تیم ملی ساحل عاج
دیدگاه شما در مورد : کی‌روش کاندیدای هدایت سرمربیگری تیم ملی ساحل عاج

کی‌روش کاندیدای هدایت سرمربیگری تیم ملی ساحل عاج تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ