• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25730 - تاریخ انتشار : جمعه 22 بهمن 1395 - ساعت: 15:20

چاپ
نمایندگان در موضوع برجام انقلابی عمل نکردند/ گفتن از دستاوردهای برجام تشکر از دشمن است

امام جمعه میاندورود:

نمایندگان در موضوع برجام انقلابی عمل نکردند/ گفتن از دستاوردهای برجام تشکر از دشمن است


امام جمعه میاندورود گفت: نباید تلاش تیم مذاکره کننده را نادیده گرفت اما حواسمان هم جمع باشد که اگر زیاد از دستاوردهای برجام بگوییم یعنی تشکر از دشمن کردیم.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود، با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: خورشید تابناک اسلام در آینه دهه فجر تابید و جهان را با این نور روشن کرد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و امنیت پایدار را از جمله مهمترین دستاوردهای داخلی انقلاب دانست و گفت: امروز ایران امن‌ترین کشور منطقه و دنیا به برکت خون شهدا است.

امام جمعه میاندورود درباره دستاوردهای خارجی انقلاب، گفت: نفوذ معنوی و سیاسی و بیداری اسلامی، جهان اسلام را در برگرفته است و امروز که 6 کشور قدرتمند در یک طرف میز مذاکره و ایران طرف دیگر بود نشان از نفوذ و قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

کسی مخالف برجام نیست بلکه منتقد دستاوردهای برجام هستیم

محمدنسب خاطرنشان کرد: امروز شما مردم با حضور خود در راهپیمایی یک بار دیگر به دنیا ثابت کردید که مدافع ارزش‌های انقلاب هستید، امروز آمدید با امام و شهدا پیمان بستید و با رهبری انقلاب بیعت کردید که تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های انقلاب خواهید بود.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا و تهدید ایران، افزود: شما با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا را دادید.

محمدنسب با بیان اینکه آمریکا حقوق بشر و آزادی خود را در دستبند زدن به کودک پنج ساله نشان داد، تصریح کرد: آمریکا از ایران می‌ترسد و اگر نمی‌ترسید به کودک پنج ساله دستبند نمی‌زد.

خطیب جمعه میاندورود در ادامه با اشاره به اینکه مسئولان می‌گویند به مخالفان برجام گفتیم که سر ما کلاه نمی‌رود، تاکید کرد: در کشور کسی نیست که مخالف برجام باشد بلکه منتقد دستاوردهای برجام هستیم و نمایندگان در این موضوع انقلابی عمل نکردند.

برجام چه چیزی را برداشته است

وی با بیان اینکه هر روز بدعهدی آمریکا بیشتر می‌شود و بعد برجام تحریم و تهدید نسبت به قبل برجام بیشتر شده است، افزود: بعد از برجام همه گزینه‌ها همچنان روی میز است پس برجام چه چیزی را برداشته است.

محمدنسب تاکید کرد: نباید تلاش تیم مذاکره کننده را نادیده گرفت اما حواسمان هم جمع باشد که اگر زیاد از دستاوردهای برجام بگوییم یعنی تشکر از دشمن کردیم.

حرفم را شفاف می‌گویم، کسی نیت خانی نکند

وی اظهار کرد: از مجلسی‌ها انتظار داشتیم با کسانی که در فرودگاه خود به کودک پنج ساله ما دستبند می‌زنند برخورد انقلابی کنند.

محمدنسب با تاکید بر اینکه اگر ما و خطبه‌های ما را نقد می‌کنید انتظار داریم نیت‌خانی نکنید، افزود: من حرفم را شفاف می‌گویم که مخالف برجام نیستم اما به‌عنوان یک طلبه دستاوردهای برجام را نقد می‌کنم، در خطبه‌ها باید آنچه که در داخل و خارج کشور اتفاق می‌افتد را به مردم گفت و روشنگری کرد.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: ما می‌بایست در برجام گام به گام جلو می‌رفتیم و راستی آزمایی می‌کردیم همان‌طور که امام گفت که آمریکا شیطان بزرگ است، نباید به آنها اعتماد می‌کردیم.دیدگاه شما در مورد : نمایندگان در موضوع برجام انقلابی عمل نکردند/ گفتن از دستاوردهای برجام تشکر از دشمن است

نمایندگان در موضوع برجام انقلابی عمل نکردند/ گفتن از دستاوردهای برجام تشکر از دشمن است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ