• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25756 - تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395 - ساعت: 14:51

چاپ

برانکو: با دورهمی قبل از دربی موافق نبودم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر آنها 3 بازیکن را ببندند، 5، 6 بازیکن دیگر عمل می‌کنند. آره داداش!

به گزارش میانخبر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر آنها 3 بازیکن را ببندند، 5، 6 بازیکن دیگر عمل می‌کنند. آره داداش!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دربی 84 اظهار داشت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم. البته باید سالگرد شهادت شهدای چوار را هم تسلیت بگویم.

وی ادامه داد: بازی حساسی را پیش رو داریم و همیشه به بازیکنان می‌گویم باید افتخار کنیم که در بازی‌هایی مانند دربی شرکت می‌کنیم. آنها باید طوری بازی کنند که در پایان شادی خود را نشان بدهند. باید شور و شوق‌شان را در بازی نشان بدهند. این شادی همیشه به هواداران ما منتقل شده است. خوشحالیم بزرگ‌ترین بازی فوتبال ایران را پیش‌رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بیشترین تماشاگران در کل دنیا در این بازی‌ها حاضر می‌شوند. فکر می‌کنم دیگر با این شرایط نیازی نیست به بازیکنان انگیزه مضاعف بدهیم. شرایط این دربی متفاوت با دربی قبل است چون هم ما و هم استقلال پس از 5، 6 برد متوالی به دربی می‌آییم.

برانکو خاطرنشان کرد: استقلال هم به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و باید یک بار دیگر به آنها تبریک بگویم. چیزی که باید بگویم این است که یک نمایش کاملاً ورزشی، یک جنگ ورزشی و هواداری پرشور ورزشی بین هواداران ما و استقلال را شاهد خواهیم بود. تلاش می‌کنیم در روند بردهای متوالی اخیرمان باقی بمانیم و استقلال هم همین شرایط را دارد. درباره تیم خودم باید بگویم همه بازیکنان سلامت هستند، حتی محسن ربیع‌خواه. تنها بازیکنی که همراه ما نخواهد بود، کمال کامیابی‌نیا است که به دلیل محرومیت نمی‌تواند ما را همراهی کند.

وی در مورد اینکه چه بازیکنی جانشین کمال کامیابی‌نیا می‌شود و از میان شهاب کرمی و حسین ماهینی کدام یک در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنند، گفت: طبیعی است که جای خالی «کمال» حس می‌شود. او تاکنون بهترین بازیکن یا یکی از بهترین بازیکنان ما بوده است. البته تیم ما قائم به فرد نیست و بدون او هم می‌توانیم کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه استقلال با پیروزی مقابل السد شرایط خوبی پیدا کرده، تصریح کرد: آنها سرِ حال هستند و شرایط خوبی دارند. گفتم که آنها با بردهای اخیر شرایط‌شان از دور رفت بهتر است. استقلالی‌ها السد را شکست دادند و انگیزه‌شان برای دربی بالاست. استقلال انگیزه مضاعفی دارد و طبیعی است آنها هم برای پیروز شدن و رسیدن به اهداف‌شان برنامه‌ریزی می‌کنند ولی ما کار خودمان را انجام می‌دهیم.

برانکو در واکنش به شایعه مساوی شدن بازی پس از میهمانی مشترک سرخابی‌ها، گفت: قطعاً این موضوع درست نیست. طبیعی است خیلی‌ها هر طور دوست دارند، می‌توانند فکر کنند. البته باید بگویم این دور هم جمع شدن خواسته اسپانسر بود که من با آن موافق نبودم. این به من مربوط نمی‌شود و در اختیار باشگاه است اما این گردهمایی‌ها می‌تواند تمرکز تیم را به‌هم بزند. من رفاقت در این شرایط و در بازی را متوجه نمی‌شوم و فقط به دنبال پیروزی هستم. بعد از بازی، رفاقت ما سر جای خودش است.

وی در مورد رکورد شکست‌ناپذیری علیرضا منصوریان مقابل پرسپولیس تأکید کرد: من به رکوردها فکر نمی‌کنم. آنها بیایند یا خیر و رکورد داشته باشند یا خیر، من فقط به بازی با استقلال فکر می‌کنم که خوب بازی کنیم و برنده شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه سید مهدی رحمتی از راه دور گل‌های بدی خورده و آیا روی این نقطه ضعف کار کرده‌اند یا خیر، گفت: خوشحالم که ضعف‌های استقلال را به من می‌گویید و به من گوشزد می‌کنید! توجه خاصی به این مسئله داریم اما به این شکل منصوریان را ناراحت می‌کنید که اسرارش را فاش می‌کنید! ما به هر طریقی می‌توانیم به تیم تاکتیک بدهیم اما این بازیکنان هستند که در زمین بازی می‌کنند و باید تاکتیک‌ها را اجرا کنند، آن هم مقابل 100 هزار هوادار که حضورشان کار را سخت می‌کند و باید ببینیم شرایط در بازی چگونه خواهد بود.

برانکو در واکنش به این موضوع که علیرضا منصوریان گفته اگر 3 بازیکن پرسپولیس را مهار کنند، می‌توانند برنده دربی باشند، خاطرنشان کرد: ما فردا بازی را با یازده نفر شروع می‌کنیم و فهرست‌مان مجموعاً 20 نفره است. اگر آنها 3 بازیکن را ببندند، 5، 6 بازیکن دیگر عمل می‌کنند. آره داداش!

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس در این فصل بارها مقابل 100 هزار هوادار بازی کرده و اولین بار است که بازیکنان جوان استقلال مقابل این همه هوادار به میدان می‌روند، گفت: نمی‌توان گفت این مسئله ضعف است. همین بازیکنان جوان را ما هم داریم. بازیکنان جوان استقلال مقابل السد توانایی‌های خود را نشان دادند. من به عنوان یک بازیکن قدیمی و البته مربی، معتقدم انگیزه و لذتی بالاتر از این وجود ندارد و همه ما خواب این موضوع را می‌بینیم که مقابل 100 هزار هوادار بازی کنیم. این حضور به همه ما انگیزه می‌دهد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : برانکو: با دورهمی قبل از دربی موافق نبودم
دیدگاه شما در مورد : برانکو: با دورهمی قبل از دربی موافق نبودم

برانکو: با دورهمی قبل از دربی موافق نبودم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ