• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25766 - تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395 - ساعت: 15:09

چاپ

آخرین اخبار از تغییرات قیمت بنزین در سال 96/بلاتکلیفی کارت های سوخت هنوز ادامه دارد


رئیس جایگاه داران سوخت کشور در خصوص افزایش قیمت بنزین در سال آینده گفت: بر اساس آنچه که مصوب شده است فعلا هیچگونه افزایش قیمت نداریم و در سال آینده نیز قیمت ها افزایش نمی یابد.

به گزارش میانخبر، در خصوص افزایش قیمت بنزین در سال آینده گفت: بر اساس آنچه که مصوب شده است فعلا هیچگونه افزایش قیمت نداریم و در سال آینده نیز قیمت ها افزایش نمی یابد، در حال حاضر برنامه ششم توسعه نیز در مجلس در حال بررسی است و احتمال دارد بعد از تصویب برنامه ششم تغییراتی در قیمت بنزین رخ دهد ولی تا کنون هیچ مصوبه ای در خصوص افزایش قیمت ها در سال آینده به دست ما نرسیده است.

 

وی همچنین در خصوص وضعیت کارت های سوخت عنوان کرد: هنوز مصوبه ای در خصوص حذف یا ابقای کارت های سوخت از سوی دولت ارائه نشده است، ولی جایگاه داران بشدت موافق حذف کارتهای سوخت هستند و خواستار این هستیم که نمایندگان بزودی در خصوص ابقاء و یا حذف کارت های سوخت تصمیم گیری کنند.

 

رئیس جایگاه داران سوخت کشور با بیان اینکه برای تامین سوخت سفرهای عیدی مشکلی نداریم، اظهارداشت: هیچگونه مشکلی برای تامین بنزین سفرهای نوروزی در کشور وجود ندارد و سوخت مورد نیاز برای خودرو ها از پیش ذخیره شده است و چندین بار به جایگاه ها نیز اعلام شده است که مشکلی در خصوص تامین بنزین برای سفر های نوروزی وجود ندارد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : آخرین اخبار از تغییرات قیمت بنزین در سال 96/بلاتکلیفی کارت های سوخت هنوز ادامه دارد
دیدگاه شما در مورد : آخرین اخبار از تغییرات قیمت بنزین در سال 96/بلاتکلیفی کارت های سوخت هنوز ادامه دارد

آخرین اخبار از تغییرات قیمت بنزین در سال 96/بلاتکلیفی کارت های سوخت هنوز ادامه دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ