• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25773 - تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395 - ساعت: 15:30

چاپ

صادرات بیش از 322 میلیون دلار کالا از گمرکات مازندران/ سهم 64 درصدی فرآورده های لبنی


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه عمده کالاهای صادراتی گمرکات استان در ده ماهه سال‌جاری، فرآورده‌های لبنیاتی بوده است؛ اظهار کرد: 64 درصد از ارزش کل صادرات استان را فراورده های لبنی به خود اختصاص داد.

به گزارش میانخبر، از صادرات 322 میلیون دلاری کالا تا پایان دی‌ماه سال‌جاری از گمرکات مازندران خبرداد.

وی افزود: تا پایان دی‌ماه سال‌جاری، میزان 697 هزار و 646 تن کالا به ارزش 322 میلیون و 51 هزار و 233 دلار از گمرکات مازندران به خارج از کشور صادر شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه عمده کالاهای صادراتی گمرکات استان در ده ماهه سال‌جاری، فرآورده‌های لبنیاتی بوده است؛ اظهار کرد: 64 درصد از ارزش کل صادرات استان را فراورده های لبنی به خود اختصاص داد که این محصولات به کشورهای عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، امارات متحده عربی، کویت و روسیه صادر شده است.
محمدپور با بیان اینکه صادرات نوشابه و انواع نوشیدنی مازندران نیز در طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل، با 92 درصد رشد روبرو شده است؛ خاطرنشان کرد: صادرات نوشابه و انواع نوشیدنی‌ها تا پایان دی‌ماه سال‌جاری، میزان 2 هزار و 370 تن و به ارزش بیش از یک‌میلیون و 859 هزار دلار از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان متذکر شد: صادرات مرکبات نیز از گمرکات استان در طی این مدت، میزان 315 تن و به ارزش ریالی بیش از 125 هزار دلار گزارش شده است.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : صادرات بیش از 322 میلیون دلار کالا از گمرکات مازندران/ سهم 64 درصدی فرآورده های لبنی
دیدگاه شما در مورد : صادرات بیش از 322 میلیون دلار کالا از گمرکات مازندران/ سهم 64 درصدی فرآورده های لبنی

صادرات بیش از 322 میلیون دلار کالا از گمرکات مازندران/ سهم 64 درصدی فرآورده های لبنی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ