• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25789 - تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395 - ساعت: 15:56

چاپ

هویت و خانواده جسد ناشناس را شناسایی کنید


مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جسدی که سال ۸۴ در حاشیه اتوبان آزادگان کشف شد، از شهروندان خواست اطلاعاتی از هویت و خانواده جسد ناشناس در اختیار پلیس قرار دهند.

به گزارش میانخبر، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جسدی که سال ۸۴ در حاشیه اتوبان آزادگان کشف شد، از شهروندان خواست اطلاعاتی از هویت و خانواده جسد ناشناس در اختیار پلیس قرار دهند.

۲۰ مرداد ۸۴ کشف جسدی در حاشیه اتوبان آزادگان - بعد از خروج خلیج از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا ۴۰ ساله با شلوار مشکی، پیراهن نارنجی و کفش تیره است که برابر شواهد صحنه، در حین عبور از عرض اتوبان با یک دستگاه خودرو سواری تصادف کرده، به علت شدت ضربه وارد شده در همان محل فوت کرده و راننده خودرو نیز از محل متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «تصادف منجر به فوت» و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۸ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در طول رسیدگی به پرونده جسد ناشناس سعی در شناسایی هویت متوفی از طریق بهره گیری از اطلاعات افراد فقدانی در سراسر کشور و دیگر اقدامات پلیسی را داشته اما با گذشت چند سال تاکنون هیچگونه پرونده ای در خصوص فقدان مردی ۴۰ ساله با مشخصات متوفی در هیچکدام از مراکز انتظامی سطح کشور ثبت نشده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی در ادامه اعلام کرد: با توجه به شدت تصادف، امکان انتشار تصویر متوفی در جراید کثیرالانتشار و خبرگزاری ها وجود ندارد؛ لذا از تمامی شهروندان که احتمالا اطلاعاتی در خصوص این حادثه (تصادف در اتوبان آزادگان) شنیده و در اختیار دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

همچنین شهروندانی که از فقدان احتمالی یکی از بستگان و آشنایان خود از مردادماه سال ۸۴تاکنون با مشخصات ظاهری قد: ۱۷۵ سانتی متر، وزن: ۸۰ کیلوگرم و سن تقریبی ۴۰ سال اطلاعاتی در اختیار دارند نیز اطلاعات خود را از طریق شماره تلفن ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار دهند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : هویت و خانواده جسد ناشناس را شناسایی کنید
دیدگاه شما در مورد : هویت و خانواده جسد ناشناس را شناسایی کنید

هویت و خانواده جسد ناشناس را شناسایی کنید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ