• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25792 - تاریخ انتشار : یکشنبه 24 بهمن 1395 - ساعت: 09:49

چاپ

صادرات یک میلیون و ۴۳۰ هزار تن کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی جنوب شرق کشور


ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون میزان یک میلیون و ۴۳۷ هزار و ۳۷۰ تن کالا از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش میانخبر، از ابتدای سال تاکنون میزان یک میلیون و ۴۳۷ هزار و ۳۷۰ تن کالا از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده که به نسبت مدت مشابه در سال قبل با ۲۹ درصد افزایش مواجه بوده است.

وی بیان داشت: ارزش کالاهای صادر شده از گمرکات استان ۴۱۷ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۱۷۹ دلار می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۲ درصدی روبرو بوده است.

هامون نورد ابراز داشت: از ابتدای سال تاکنون مقدار ۳۴۶ هزار و ۹۵۱ تن کالا به گمرکات سیستان و بلوچستان وارد شده که به نسبت مشابه در سال قبل ۱۷ درصد کاهش داشته است.

ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ارزش کالاهای وارداتی ۶۱۴ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۷۳۹ دلار می باشد که به نسبت سال گذشته با افزایش ۱۰ درصدی مواجه بوده است.

هامون نورد با بیان اینکه، مصالح ساختمانی، گازوئیل، گاز، کاشی و سیب تازه عمده اقلام صادراتی از گمرکات سیستان و بلوچستان به شمار می روند در پایان گفت: برنج خوراکی، انبه، تخم کنجد، نخود، کولر و شکر مهم ترین اقلام وارداتی به استان محسوب می شوند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : صادرات یک میلیون و ۴۳۰ هزار تن کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی جنوب شرق کشور
دیدگاه شما در مورد : صادرات یک میلیون و ۴۳۰ هزار تن کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی جنوب شرق کشور

صادرات یک میلیون و ۴۳۰ هزار تن کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی جنوب شرق کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ