• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25814 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 12:10

چاپ

فرانسه 600جاسوس جدید استخدام می‌کند


روزنامه فیگارو از تصمیم سازمان اطلاعات خارجی فرانسه برای استخدام ششصد جاسوس جدید با هدف مبارزه با تروریسم و مقابله خطر حملات سایبری خبر داد.

به گزارش میانخبر، فیگارو تأکید کرد این 600 نفر در زمینه های مختلف تخصص و به زبان های مختلف تسلط خواهند داشت و تا سال 2019 به کار گرفته خواهند شد.

بیشتر جاسوس های جدید سازمان اطلاعات خارجی فرانسه از جوانان و کارشناسانی در زمینه های هسته‌ای و بالستیک و مسلط به زبان های مختلف از جمله فارسی و کره‌ای خواهند بود. 67 درصد از جاسوسان جدید از نظامیان و 42 درصد از آنها از مشاغل مختلف خواهند بود. قرار است 21 درصد از این جاسوسان از زنان انتخاب شوند.

این افراد باید آزمون های زیادی را پشت سر بگذارند تا مهارت ها و قدرت آنها برای تحلیل اوضاع در زمان روبرو شدن با خطر مشخص شود. قرار است این مزدوران سازمان اطلاعات فرانسه در داخل این کشور و دیگر کشورهای جهان توزیع شوند.

حقوق جاسوسان جدید بین 33 تا 35 هزار یورو در سال خواهد بود. به نوشته فیگارو، قرار است شورای دفاعی فرانسه در جلسات چند هفته آینده خود، خطر حملات سایبری به این کشور به ویژه در زمان انتخابات ریاست جمهوری را بررسی کند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : فرانسه 600جاسوس جدید استخدام می‌کند
دیدگاه شما در مورد : فرانسه 600جاسوس جدید استخدام می‌کند

فرانسه 600جاسوس جدید استخدام می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ