• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25815 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 12:18

چاپ

سارق 500میلیونی طلا دستگیر شد


فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری یک نفر سارق منزل و کشف 6 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت :با وقوع تعدادی سرقت منزل در یکی از شهرستان ، با شگرد مشابه ای ، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی افزود : با افزایش کنترل های نا محسوس پلیس و کسب سرنخهایی در این خصوص ، در نهایت یک متهم شناسایی و دستگیر شد.


فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد : متهم که 12 فقره سابقه کیفری سرقت در پرونده دارد در بازجویی های پلیسی و مواجه شدن به دلایل و شواهد ارائه شده از سوی ماموران ، لب به اعتراف گشوده و راز 6 فقره سرقت منزل را آشکار کرد .


ایران نژاد افزود : این متهم با شناسایی منازل گران قیمت ابتدا با زدن زنگ از خالی بودن آنها اطمینان حاصل می کرده سپس وارد خانه ها می شده و اقدام به سرقت طلاجات می کرده است .


وی خاطرنشان کرد :این سارق بیش از 500 میلیون ریال طلا از مالباختگان سرقت کرده است و به دو نفر مالخر می فروخته که مالخران نیز دستگیر و مقادیری از این طلاجات کشف شده است .


ایران نژاد با اشاره به اینکه بیکاری ، عدم درآمد کافی جهت تهیه مواد مخدر و عدم توجه مالباختگان به موارد ایمنی را می توان از دلایل و انگیزه های ارتکاب این سرقت ها دانست تصریح کرد : این مجرم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

 


منبع : بلاغ

دیدگاه شما در مورد : سارق 500میلیونی طلا دستگیر شد

سارق 500میلیونی طلا دستگیر شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ