• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25824 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 12:31

چاپ

پیام روحانیون سنی عرب به رهبرانقلاب: کنار شما ایستاده‌ایم


در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، رئیس حنبش «اصلاح وحدت»، لبنان تأکید کرد که از هر گونه مواضع سیاسی و استراتژیک ایران حمایت و کنار مقام معظم رهبری خواهد ایستاد.

به گزارش میانخبر، دستاوردهای انقلاب اسلامی و مواضع قریب به چهار دهه ایران را برای جهان اسلام بسیار حائز اهمیت ارزیابی کردند و ضمن اعلام حمایت قاطع از مقام معظم رهبری، بر حرکت در مسیر انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد.

«شیخ ماهرعبدالرازق»، رئیس جنبشِ «اصلاح وحدات» لبنان، در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ضمن تمجید از رهبر معظم له، تصریح کرد: "دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، در همه زمینه‌ها برای ما افتخار و غرورآفرین است و مواضع شجاعانه این کشور در برابر بی‌عدالتی و ظلم در سراسر جهان، دفاع از کرامت انسانی و بویژه مسأله فلسطین که انقلاب اسلامی از اغاز پیروزی آن را مورد حمایت قرار داد، قابل ستایش و قیرقابل انکار و فراموشی هستند".

رئیس جنبش اصلاح وحدت در ادامه تأکید کرد: "ما مواضع شجاعانه «امام علی خامنه‌ای»، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و همچنین «سیدحسن نصرالله»، دبیر حزب‌الله لبنان را در خصوص حفظ وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و گامهای مهم آنها را که در راستای پیروزی امت اسلامی در سراسر جهان است، تأیید می‌کنیم و کنار آنها خواهیم ایستاد".

شیخ عبدالرزاق ضمن تأکید بر ایستادن کنار رهبر انقلاب اسلامی، گفت: "ما در مواضع مهم و سیاسی ایران که حامی عزت امت اسلامی و ضامن منافع استراتژیک و اقتصادی است، ثابت قدم ایستاه‌ایم تا زمانیکه وحدت کامل بین امت اسلامی محقق شود، و تا دستیابی به عدالت و برابری، که انقلاب اسلامی ایران آن را در سخت‌ترین شرایط محقق کرد؛ سخنان امام عای خامنه ای را سرلوحه حرکت در مسیر انقلابی خود قرار خواهیم داد ".


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : پیام روحانیون سنی عرب به رهبرانقلاب: کنار شما ایستاده‌ایم
دیدگاه شما در مورد : پیام روحانیون سنی عرب به رهبرانقلاب: کنار شما ایستاده‌ایم

پیام روحانیون سنی عرب به رهبرانقلاب: کنار شما ایستاده‌ایم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ