• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25825 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 12:32

چاپ

فروش بنزین ۲ هزار تومانی در شمال تهران!


عرضه بنزین ۲ هزار تومانی در جاده های شمال استان تهران، از حواشی جالب این روزهای تردد در مناطق برفی و کوهستانی این استان است.

به گزارش میانخبر، رفت و آمد به مسیرهای برفی شمال استان تهران در این روزها با حواشی متعددی همراه است. از لیزخوردن خودروها در مناطق برفی تا ترافیک های چندین ساعته در ساعات پایانی روز، اصلی ترین حاشیه سفری کوتاه به مناطق برف خیز استان تهران است. اما یکی از جالب ترین حواشی این سفرهای روزانه به نقاط شمالی استان تهران، عرضه بنزین با نرخ غیرمصوب 2 هزار تومان در هر لیتر است.

در برخی نقاط در جاده های منتهی به شهرها و روستاهای شمالی استان تهران که دسترسی به جایگاه‌های عرضه بنزین، طی مسافتی 5 تا 10 کیلومتری در نقاط کوهستانی را نیاز دارد، رانندگان برخی خودروهای عبوری که پیش بینی درستی از میزان مصرف بنزین خود نداشته اند، با کسری در ذخیره بنزین باک خودروی خود مواجه می شوند.

به منظور درآمدزایی از این نیاز، افرادی در حاشیه جاده های برون شهری شمال استان تهران با نصب آزادانه بنرهای تبلیغاتی، اقدام به عرضه بنزین دبه ای می کنند. در این بنرها در خصوص قیمت بنزین چیزی نوشته نشده اما وقتی به این افراد مراجعه می کنید، دو انتخاب پیش روی شما می گذارند: دبه های 5 لیتری بنزین با قیمتی 10 هزار تومان و دبه های 10 لیتری بنزین با قیمتی 20 هزار تومان.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : فروش بنزین ۲ هزار تومانی در شمال تهران!
دیدگاه شما در مورد : فروش بنزین ۲ هزار تومانی در شمال تهران!

فروش بنزین ۲ هزار تومانی در شمال تهران! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ