• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25843 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 13:31

چاپ

کمک 21 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات


فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: از زمان فعالیت ستاد عتبات عالیات در استان تاکنون، مردم مازندران 21 میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی به بازسازی عتبات عالیات ارائه کردند.

به گزارش میانخبر، سردار محمدحسین بابایی در گردهمایی سالانه ستاد عتبات عالیات استان مازندران در جویبار، اظهار کرد: آنچه از عتبات امامان باقی‌مانده حاصل تلاش نیاکان ما است زیرا از گذشته ایرانیان در ساخت عتبات عالیات نقش محوری داشتند.

وی افزود: در ساخت حرم اهل‌بیت(ع)، کارها باید به نحو احسن پیش رود زیرا مضجع پاک ائمه مأمن و پناهگاه دل‌سوختگان آل‌الله است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ستاد عتبات باید بسیجی گونه کار کند، گفت: نباید به کمک‌های مسؤولان و دولت‌ها دل‌خوش کنند بلکه باید با مردم باشند زیرا مردم بهترین افراد در اقدامات خیر هستند.

بابایی به نقش زنان در این ستاد اشاره و عنوان کرد: مؤثرترین افراد در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و نذورات، بانوان هستند و از این‌ رو نقش زنان در این ستاد باید بیشتر و برجسته‌تر باشد.

وی در پایان گفت: از زمان فعالیت ستاد عتبات عالیات در استان از سال 1383 تاکنون مردم مازندران 21 میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی به بازسازی عتبات عالیات ارائه کردند و امیدواریم این کمک‌ها بیشتر شود.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کمک 21 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات
دیدگاه شما در مورد : کمک 21 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات

کمک 21 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ