• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25856 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 13:52

چاپ

روحانی چهارشنبه به عمان و کویت سفر می‌کند


حجت الاسلام و المسلمین روحانی، به دعوت رسمی سران کشورهای کویت و عمان، روز چهارشنبه به این کشورها سفر می کند.

به گزارش میانخبر، رئیس جمهوری برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز چهارشنبه 27 بهمن ماه به این کشورها سفر می کند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با اعلام این خبر افزود: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی صبح چهارشنبه و بدعوت رسمی سلطان قابوس پادشاه عمان به مسقط پایتخت این کشور سفر می کند.

پرویز اسماعیلی، استقبال رسمی سلطان قابوس از رئیس جمهور کشورمان، ملاقات خصوصی و مذاکرات هیات های عالیرتبه دو کشور را از مهمترین برنامه های سفر رسمی و کوتاه دکتر روحانی به عمان ذکر کرد.

او گفت: رئیس جمهوری در ادامه، بعد از ظهر چهارشنبه و به دعوت رسمی امیر کویت، مسقط را به مقصد کویت ترک خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور استقبال رسمی توسط امیر کویت، مذاکره خصوصی، مذاکرات هیاتهای دو کشور و نیز دیدارهایی با نخست وزیر و وزیر خارجه کویت را از مهمترین برنامه های سفر دکتر روحانی و هیات همراه به کویت اعلام کرد.

به گفته اسماعیلی رئیس جمهوری کشورمان را در این سفر چند نفر از وزرا و مشاورین رئیس جمهور و همچنین نمایندگانی از بخش خصوصی کشورمان همراهی می کنند.

بر این اساس، بررسی راهکارهای توسعه هر چه بیشتر روابط دو جانبه در بخش های دولتی و خصوصی، و همچنین بررسی مسائل منطقه ای از مهمترین محورهای سفر دکتر روحانی به کشورهای عمان و کویت است و وی شامگاه چهارشنبه به میهن اسلامی باز خواهد گشت.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : روحانی چهارشنبه به عمان و کویت سفر می‌کند
دیدگاه شما در مورد : روحانی چهارشنبه به عمان و کویت سفر می‌کند

روحانی چهارشنبه به عمان و کویت سفر می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ